کد خبر: 76045 A

ولاسکو اعلام کرد؛

همچنین بنا به تشخیص ولاسکو، سامان فائزی در اردوی تدارکاتی بلغارستان تیم ملی را همراهی می کند.

سرمربی تیم ملی والیبال اسامی 12 بازیکن را برای شرکت در مسابقات لیگ جهانی والیبال در دیدار مقابل تیم ملی روسیه اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی والیبال کشورمان که روز سه شنبه 5 خردادماه تهران را به مقصد بلغارستان ترک می کند امروز آخرین تمرین خود را برگزار می کند تا با آمادگی کامل راهی اردوی تدارکاتی بلغارستان و بعد از انجام چند بازی دوستانه راهی روسیه شود.

اما در آستانه اعزام تیم ملی والیبال به بلغارستان و سپس روسیه، خولیو ولاسکو  اسامی 12 بازیکن را برای دیدار مقابل روسیه قهرمان المپیک اعلام کرد که بر این اساس سعید معروف، مهدی مهدوی، محمد موسوی عراقی، آرمین تشکری، عادل غلامی، حمزه زرینی، فرهاد قائمی، آرش کشاورزی، پوریا فیاضی، امیر غفور، شهرام محمودی و فرهاد ظریف، لیست 12 نفره تیم ملی ایران را در دیدار مقابل روس ها در چارچوب رقابت های لیگ جهانی را تشکیل می دهند.

همچنین بنا به تشخیص ولاسکو، سامان فائزی در اردوی تدارکاتی بلغارستان تیم ملی را همراهی می کند.

تیم ملی والیبال کشورمان از روز 17 خرداد ماه مسابقات خود در لیگ جهانی والیبال را با رقابت با تیم روسیه آغاز می کند و پس از برگزاری دومین دیدار خود مقابل روسیه در 18 خرداد بلافاصله به تهران می آید تا تمرینات خود را در دو گروه الف و ب در سالن دوازده هزار نفری آزادی برای دیدار مقابل صربستان پی گیری کند.

بر اساس مقررات لیگ جهانی تیم ها باید پیش از هر بازی 12 بازیکن را از میان لیست 22 نفره انتخاب و معرفی کنند. به همین دلیل در مدتی که تیم ملی در بلغارستان و روسیه است، تیم ملی ب کشورمان زیر نظر حسین معدنی سرمربی سابق تیم ملی و دستیار کنونی خولیو ولاسکو تمرینات خود را در دونوبت صبح و عصر در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی در تهران پی گیری می کند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر