کد خبر: 76052 A

می‌توانیم در لیگ جهانی شگفتی‌ساز باشیم؛

نشان می‌دهیم زنگ تفریح نیستیم و مطمئن باشید در این مسابقات میتوانیم مردم والیبال دوست را خوشحال کنیم.

لیبروی 169 سانتیمتری تیم ملی والیبال درخصوص اهدای پاداش توسط وزیر ورزش گفت: بالاخره وزیر نشان داد ما از یاد او نرفته‌ایم و مثل تیم‌های دیگر که مورد حمایت وزارت ورزش هستند ما هم بالاخره در ذهن آنها می مانیم.

فرهاد ظریف در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان این مطلب اظهار کرد:  20 میلیون تومانی که به عنوان پاداش در نظر گرفته شده مبلغی نیست که کش و قوس داشته باشد. البته باید بگویم هیچ‌کدام از بازیکنان برای پول در تیم ملی حضور ندارند و حضور در تیم ملی خود یک افتخار است.

در ادامه گفت: از 3 سال پیش كه ولاسكو به ایران آمده و سرمربی تیم ملی شده تا امروز تمرینات تیم ملی همیشه نظم خاصی داشته است. الان تیم شرایط بسیار خوبی دارد. پس از لیگ بسیار خوبی كه امسال برگزار شد همه بازیكنان آمادگی خوبی دارند و هیچ كس ناآماده نیست. اما در این لیگ پیش از هر چیز تیم ملی والیبال تاثیر گذاشت. نتایج خوب تیم ملی و صعود به لیگ جهانی باعث شد لیگ هم پیشرفت كند. والیبال ما در رنكینگ آسیایی و جهانی پیشرفت كرد و در كنار آن لیگ نیز سطح كیفی بالاتری به خود گرفت.

ملی‌پوش والیبال کشورمان درخصوص لیگ جهانی گفت: هیچ‌وقت نگفته‌ام بازنده خواهیم بود حتی می‌توانیم در این مسابقات شگفتی‌ساز باشیم و شاید هم بتوانیم حتی مقابل تیمهای بزرگ هم برنده باشیم. اولین دیدار ما مقابل روسیه قهرمان المپیک خواهد بود و ما مقابل این تیم 3بر2 بازنده شده بودیم. نشان می دهیم زنگ تفریح نیستیم و مطمئن باشید که در این مسابقات میتوانیم مردم والیبال دوست را خوشحال کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر