کد خبر: 76065 A

با عذرخواهی حل شد؛

جلسه رسیدگی به تخلف تیم پیوند ساپکو با حضور اعضای کمیته انضباطی و نمایندگان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

امروز یکشنبه جلسه رسیدگی به تخلف تیم پیوند ساپکو با حضور اعضای کمیته انضباطی و نمایندگان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تیم پیوند ساپکو قهرمان بوکس کشورمان که بدون تصویب شورای برون مرزی و بدون هماهنگی با فدراسیون بوکس در مسابقات بین المللی آذربایجان حضور یافته بود امروز باید در جلسه کمیته انظباطی حاضر می شد.

پس از پایان این جلسه فرج زاده مدیرروابط عمومی فدراسیون در این خصوص به خبرنگار ایلنا گفت: بهنیا مدیر عامل و گل محمدی سرمربی تیم پیوند ساپکو از مسئولین حاضر در جلسه عذرخواهی کردند. آنها مدعی بودن چون پیوند ساپکو بخش خصوصی است ما هم فکر می‌کردیم مشکلی برای اعزام وجود نداشته باشد. به همین دلیل با شورای برون مرزی تماس نگرفتیم.

وی افزود: در این جلسه نماینده بازرسی وزارت ورزش، مشاور حقوقی فدراسیون، رئیس، نائب رئیس و دبیر فدراسیون، نهرودی به عنوان کارشناس و نماینده حراست فدراسیون های ورزشی حضور داشتند. که پس از پایان صحبت‌های گل‌محمدی و بهنیا مشورتی بین اعضا صورت گرفت و قرار شد که با تذکر کتبی که همه حاضرین آن را امضاء کردند قضیه فیصله پیدا کند.

فرج زاده در پایان گفت: ناطق نوری در جلسه عنوان کرد با توجه به اینکه وضعیت بوکس این‌گونه است و پولی در بساط نیست و با توجه به اینکه آنها به مسابقات رفته‌اند و مدال و کاپ هم گرفته اند و تازه چند ملی پوش را هم به مسافرت برده اند تا اردویی تدارکاتی هم باشد نباید زیاد سخت گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر