کد خبر: 80710 A

به روزهای درخشان گذشته برمی‌گردیم؛

تیم ملی کاراته ایران باید در مسابقات مختلف برای ورزش کشور افتخار آفرین باشد و با حمایت‌های ارگان‌های ورزشی به دنبال ساختن تیمی قدرتمند هستیم.

رییس فدراسیون کاراته با تاکید براینکه به همیاری تمامی اهالی این رشته نیاز دارد، گفت: با حمایت جامعه بزرگ این رشته، به روزهای درخشان گذشته بازمی گردیم.

به گزارش ایلنا، علیرضا سمندر پس از انتخاب به عنوان رییس فدراسیون کاراته اظهارکرد: قول می‌دهم در کنار دیگر همکارانم در فدراسیون کاراته، تمام تلاشم را برای موفقیت این رشته ورزشی به کار ببندم.

وی افزود: هدف ما این است تا همچون سال 85 نتایج درخشانی در مسابقات جهانی و بازی‌های آسیایی کسب کنیم و دوباره عنوان بهترین فدراسیون ورزشی کشور را برای جامعه بزرگ کاراته ایران به ارمغان بیاوریم.

سمندر با قدردانی از اعتماد اعضای مجمع فدراسیون کاراته اظهار کرد: این اعتماد و تلاش‌های جامعه کاراته برایم ارزشمند است و تمام توانم را به کار می‌بندم تا جوابگوی این اعتماد باشم.

وی افزود: در مدتی که به عنوان سرپرست فعالیت می‌کردم در کنار همکارانم سعی کردیم مشکلات موجود را برطرف کنیم که گمان می‌برم تا حدودی موفق بوده‌ایم و از امروز با توان چند برابر برای رسیدن به روزهای ایده‌آل کار خواهیم کرد.

رییس فدراسیون کاراته گفت: تیم ملی کاراته ایران باید در مسابقات مختلف برای ورزش کشور افتخار آفرین باشد و با حمایت‌های ارگان‌های ورزشی به دنبال ساختن تیمی قدرتمند هستیم.

وی با اشاره به جمعیت بالای سبک‌های آزاد اظهار کرد: زمانی که سرپرست فدراسیون شدم در نخستین اقدام این سبک‌ها را از فدراسیون ورزش‌های رزمی به کاراته بازگرداندیم و از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک می‌خواهم تا از این سبک‌ها حمایت بیشتری داشته باشند چراکه آنان پتانسیل رفیعی برای افتخار آفرینی دارند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر