کد خبر: 80745 A

زنگ تفریح بوکسورها نیستیم؛

حریفان ما در آسیا ساده نیستند. زنگ تفریح آنها نخواهیم بود. از حریفان شناخت کاملی داریم و فیلم‌های آنها را هم دیده‌ایم.

تیم ملی بوکس بزرگسالان کشورمان برای حضور هر چه بهتر در مسابقات قهرمانی آسیا در اردوهای آمادگی به سر می‌برد. این تیم روز 8 تیرماه تهران را به مقصد اردن محل برگزاری مسابقات ترک خواهد کرد.

دبیر فدراسیون بوکس در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: تیم ملی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و مجوز شورای برون‌مرزی برای اعزام تائید شده و به مسابقات قهرمانی آسیا که در کشور اردن برگزار خواهد شد اعزام می‌شویم.

همایون اردلان درخصوص شرایط تیم ملی اظهار کرد: حریفان ما در آسیا ساده نیستند. البته ما هم زنگ تفریح آنها نخواهیم بود. از حریفان شناخت کاملی داریم و فیلم‌های آنها را هم دیده‌ایم و بوکسورهای ما هم در حال تمرین کردن هستند تا با قدرت بیشتری راهی مسابقات شوند.

وی افزود: در سنگین وزن و فوق سنگین مطمئنا 2 یا 3 مدال رنگارنگ کسب خواهیم کرد. اگر احسان روزبهانی با تیم ملی به این مسابقات برود و دردی که در دست خود دارد برطرف شود با درخششی که در مسابقات نیمه حرفه‌ای داشته مدال کسب خواهد کرد. از مظاهری هم که 100 درصد انتظار مدال داریم.

اردلان در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود به جای تهران در منطقه‌ای گرمسیری که به آب و هوای اردن نزدیک باشد تمرین می‌کردید، گفت: دقیقا بهتر بود به منطقه گرمسیری می‌رفتیم اما بوکسورها و سرمربی تیم ملی تصمیم گرفتند در تهران باشند و البته فرصت کافی هم برای برگزاری چنین اردویی نداشتیم.

وی درخصوص مراسمی که برای تقدیر از احسان روزبهانی گرفته شده بود، حاطرنشان کرد: این مراسم با حضور رئیس فدراسیون و پیشکسوتان و چند تن از ملی‌پوشان برگزار شد و یک آی‌پد به عنوان یادبود به روزبهانی تقدیم شد. درست است این هدیه در حد وی نبود ولی توان فدراسیون همین‌قدر بود و روزبهانی هم خوشحال شد. وی برای فدراسیون بسیار تلاش کرده و چندین بار هم از طرف کنفدراسیون آسیا برای ایران به دلیل درخشش روزبهانی تشویقی ارسال شده بود.

احسان روزبهانی به عنوان تنها لژیونر ایران در لیگ نیمه حرفه‌ای بوکس جهان در تیم آستانا در آخرین دیدار خود در فینال بوکس نیمه حرفه‌‌ای جهان با تیم اوکراین اتاماس به تساوی 3 بر 3 رسید، اما تیم قزاق با توجه به برد 3 بر 2 خود در دیدار اول توانست در مجموع با نتیجه‌ 6 بر 5 قهرمان امسال بوکس نیمه حرفه‌‌ای جهان (WSB) شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر