کد خبر: 82411 A

مربی تیم ملی پومسه نوجوانان:

هماهنگی بیشتر در بین پومسه‌روهای ملی‌پوش، شرایط درخشش ایران را در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آسیا در بخش تیمی فراهم می‌کند.

مربی تیم ملی پومسه نوجوانان کشورمان گفت: هماهنگی بیشتر در بین پومسه روهای ملی‌پوش، شرایط درخشش ایران را در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آسیا در بخش تیمی فراهم می‌کند.

به گزارش ایلنا، نالی لی با بیان این مطلب افزود: 4 تکواندوکار ملی‌پوش ایرانی در حالی روز شنبه 30 خرداد در دومین دوره رقابت‌های قهرمانی پومسه نوجوانان آسیا به مصاف رقیبان صاحب‌نام خود می‌روند که برگزاری چند دوره اردوی آماده‌سازی، به سطح آمادگی قابل قبولی دست یافته اند.

وی که برگزاری تمرینات مستمر و فشرده را یکی از دلایل ارتقاء سطح آمادگی پومسه روهای نوجوان دانست، درباره سطح برگزاری رویدادهای اندونزی تصریح کرد: با حضور تکواندوکارانی از کشورهای کره، ویتنام، فیلیپین، چین، چین تایپه، اندونزی و تایلند در این مسابقات، باید منتظر برگزاری رقابت‌هایی چشمگیر باشیم که امیدوارم با توجه به توانایی، استعداد و پتانسیل تیم ملی، شاهد افتخارآفرینی نمایندگان کشورمان در این دوره از رقابت‌های قهرمانی آسیا باشیم.

نالی لی که در دوره گذشته مسابقات با هدایت تیم ملی نوجوانان کشورمان در نخستین دوره رقابت‌های قهرمانی پومسه آسیا مدال طلای بخش انفرادی را به ارمغان آورد، تاکید کرد: با توجه به الزامی بودن هماهنگی و همکاری مستمر در زمان اجرای فرم در بخش تیمی در مسابقات قهرمانی آسیا، تکواندوکاران ایرانی باید با درنظر گرفتن این امر به مصاف رقیبای خود رفته که در این صورت، تیم ایران می تواند یکی از سکوهای قاره آسیا را از آن خود کند.

مربی تیم ملی پومسه دختران نوجوانان کشورمان گفت: یکی از مهمترین اقدامات صورت گرفته در زمان برگزاری تمرینات، همسان‌سازی سطح برگزاری تمرینات تیم در داخل ایران با مکان برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا بود که این امر تکواندوکاران را در شرایط و نحوی برگزاری رقابت‌ها قرار می‌داد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر