کد خبر: 82457 A

مشکلات ما ناشی از نداشتن پول است؛

هزینه خورد و خوراک را به سختی تامین می کنیم. شنیده ام که پول بلیط را هم به مبلغ 50 میلیون تومان افشارزاده قبول کرده است.

تیم ملی بوکس بزرگسالان کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا چند روز دیگر به اردن اعزام خواهد شد ولی همچنان مشکلات این تیم را اذیت می‌کند.

علیرضا استکی مربی تیم ملی بوکس در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: 10 روز دیگر عازم مسابقات خواهیم شد و 14 روز دیگر هم مسابقات در کشور اردن برگزار خواهد شد. تیم خوبی را روانه مسابقات خواهیم کرد. البته احسان روزبهانی و جاسم دلاوری 2 نفر آسیب دیده ما هستند که به زودی خوب شده و به تیم ملی اضافه خواهند شد.

وی افزود: خیلی زیاد اذیت می‌شویم. کمبود اردوهای تدارکاتی، کمبود پول، زمانی که جوانان در اردو بودند بزرگسالان تعطیل بودند و الان که بزرگسالان در اردو هستند جوانان تعطیل هستند که تمام این مشکلات ناشی از نداشتن پول است. همین الان که نزدیک مسابقات هستیم هنوز نمی‌دانیم پول بلیت جور شده یا نه. در این هوای بسیار گرم که در حال تمرین هستیم و به خوبی تمرین می‌کنیم. امکانات اردو بسیار کم است.

استکی در پایان گفت: هزینه خورد و خوراک را به سختی تامین می‌کنیم. شنیده‌ام پول بلیت را هم به مبلغ 50 میلیون تومان افشارزاده قبول کرده پرداخت کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر