کد خبر: 82476 A

بوکسورهای تیم ملی جنگنده هستند؛

خوابگاه نداریم و با خواهش و تمنا خوابگاه به ما می‌دهند و فدراسیون هم هیچ پولی در بساط ندارد و وزارت ورزش هم کمکی به ما نمی‌کند.

تیم ملی بوکس کشورمان 8 تیرماه عازم مسابقات قهرمانی آسیا در کشور اردن خواهد شد.

غلامرضا کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: آخرین مرحله از اردوی تیم ملی بوکس بزرگسالان است که برای این مسابقات خود را آماده می‌کنیم. سه مرحله از اردوها را پشت سر گذاشته‌ایم و 8 تیرماه اعزام خواهیم شد. تیم ملی در آمادگی کامل به سر می‌برد و شرایط بسیار خوب است و هیچ مشکلی نیست و مطمئن باشید با دست پر بر می‌گردیم.

وی افزود: 12 بوکسور در تیم ملی هستند که 9 نفر را به مسابقات می‌بریم و در وزن 49 کیلو هم بوکسور نداریم. اگر بازی‌ها از استاندارد کافی برخوردار نباشد برای صرفه‌جویی در هزینه ها 5 بوکسور را با خود می‌بریم.

کریمی ادامه داد: خوابگاه نداریم و با خواهش و تمنا خوابگاه به ما می‌دهند و فدراسیون هم هیچ پولی در بساط ندارد و وزارت ورزش هم کمکی به ما نمی‌کند. با دست خالی چه می‌شود کرد؟ بوکسورهای تیم ملی جنگنده هستند روحیه خوبی هم دارند و مطمئنم با این شرایط سخت حتما مدال خواهیم گرفت.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: روزبهانی در لیگ جهانی بسیار درخشید و مظاهری هم بوکسور خوبی است و با غیرت هم هستند و خوب مبارزه خواهند کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر