کد خبر: 84623 A

چرا فقط برخی‌ها باید در سفرها باشند؟

کفاشیان اشاره به دوستان ما می‌کند، اما آنها ما را دوست خود نمی‌دانند/دوستان ما در کمیته رسانه در سفرهای مختلف کنار تیم ملی بوده‌اند و هیچ کسی را هم به این جمع اضافه نکرده و نمی‌کنند.

فدراسیون فوتبال در مورد خبرنگاران طی سال‌های اخیر سیاست خودی و غریبه را پیش گرفته و به نظر نمی‌رسد علی کفاشیان و زیر مجموعه‌اش قصد تغییر رویه در این حوزه را داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، فدراسیون فوتبال یکسری از همکاران ما را خودی می‌داند و انگار بقیه یا نخودی هستند یا غریبه‌ و نباید همراه با تیم‌های ملی باشند یا در رویدادهای مهم نماینده‌ای داشته باشند.

در طی سال‌های اخیر همواره شاهد بوده‌ایم عده‌ای خاص که سوگلی‌های فدراسیون محسوب می‌شوند، در سفرهای مختلف کنار تیم ملی بوده‌اند و به تهیه عکس و خبر اختصاصی پرداخته‌اند اما بقیه هیچ‌گاه در معادلات فدراسیون فوتبال جایی نداشته و هرگز نماینده‌ای در کنار ملی‌پوشان ایران نداشته اند.

علی کفاشیان که کارها را در فدراسیون فوتبال تقسیم کرده، هرگز خودش را وارد چنین ماجراهایی نمی‌کند چراکه وقتی از رئیس فدراسیون در مورد این تبعیض و ناعدالتی پرسیدیم با خنده‌های همیشگی‌اش پاسخ داد:«ما در رابطه با حضور نمایندگان رسانه‌ها و مطبوعات همه چیز را به کمیته رسانه‌ای فدراسیون فوتبال سپرده‌ایم و دوستان خودتان در این رابطه تصمیم می‌گیرند و ما دخالتی نمی‌کنیم تا بحثی نباشد.»

کفاشیان اشاره به دوستان ما می‌کند، اما آنها ما را دوست خودشان نمی‌دانند بلکه همواره غریبه بوده‌ایم و دوستان ما در کمیته رسانه در سفرهای مختلف کنار تیم ملی بوده‌اند و هیچ کسی را هم به این جمع اضافه نکرده و نمی‌کنند.

در واقع همواره یک عده خاص هستند که به انتخاب!!! کمیته رسانه فدراسیون فوتبال انتخاب و به سفرهای مختلف اعزام می‌شوند. حالا نحوه انتخاب این عده به چه طریقی است بر ما پوشیده است، چراکه دوستان ما در فدراسیون فوتبال خودشان می‌برند و می‌دوزند و کسی را هم قاطی بازی نمی‌کنند اما سیستم این انتخاب هم در نوع خودش باید بسیار جالب و منحصر به فرد باشد چراکه همیشه یکسری خاص از گوی بیرون می‌آیند و هرگز نوبت افراد و رسانه‌های دیگر نمی‌شود. به هر حال دوستان با هم اخت شده‌اند و در سفرهای مختلف حتما در کنار هم خوش می‌گذرد که مجالی به بقیه اهالی مطبوعات نمی‌دهند تا در سفرها حاضر باشند و تنها از راه دور ناظر هستند و پای گیرنده‌های خود تلاش وافر دوستان سفر کرده را به تماشا می‌نشینند!!!

به راستی وقت آن نرسیده این سیستم عجیب و البته به نوعی «رابطه‌ای» ترمیم شود تا تمامی اهالی مطبوعات و بچه‌های رسانه که برای رشد و پیشرفت فوتبال این مملکت زحمت می‌کشند، به شکل یکسان و مساوی از امتیازات موجود برخوردار باشند و بتوانند از مزایای شغل خود به نحوی برخوردار شوند و بتوانند کنار تیم ملی کشورشان باشند و به پوشش خبری مناسب از رویدادهای بزرگ و بین‌المللی بپردازند؟

به راستی تا چه زمانی دوستان ما در کمیته رسانه قصد دارند سیاست خودی و غریبه را پیش ببرند و حق طبیعی همکاران خود را پایمال کنند؟ گفتیم حق چراکه معتقدیم همان‌طور که دوستان ما در کمیته رسانه حق دارند در سفرهای مختلف کنار تیم ملی باشند دیگر بچه‌های رسانه و مطبوعات هم باید از این موهبت برخوردار باشند و بتوانند به تهیه گزارش از رویدادهای بزرگ جهان فوتبال بپردازند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر