کد خبر: 84938 A

فرقی نمی‌کند من باشم یا دیگری؛

ما ثابت کردیم می‌توانیم در شرایط سخت و حساس پیروز شویم. به شرط آنکه تا آخر بجنگیم. آن هم مقابل ایتالیا، یکی از قدرت‌های والیبال دنیا.

پس از پیروزی ایران مقابل صربستان خولیو ولاسکو دست به تغییر دو بازیکن زد. آرش کمالوند و رحمان داوودی. دو بازیکن جوانی که در پست دریافت کننده با تیم ب تمرین می‌کردند و تشنه تجربه بیشتر بودند.

به گزارش ایلنا، خولیو ولاسکو با انجام این دو تغییر آن هم پس از پیروزی ارزشمند برابر صربستان سوال‌های زیادی را در ذهن‌ها به وجود آورد. به هر حال این دو بازیکن جایگزین و برای دیدار با ایتالیا و کوبا همراه تیم ملی راهی مودنا شدند.

رحمان داوودی دریافت کننده تیم ملی کشورمان که روز پرفروغی را پشت سر گذاشت و ولاسکو را از انتخابش سربلند بیرون آورد، پس از دیدار مقابل ایتالیا و شکست این تیم برابر تماشاگران خودی در خانه گفت: این دیدار جدا از برد و باخت، واقعا زیبا بود. مسابقه‌ای بود که سال‌ها از خاطره‌ها نمی‌رود. اگر می‌خواستیم این بازی را ببریم باید از حداکثر توان خود استفاده می‌کردیم. بچه‌ها از حداکثر توان خود هم بیشتر انرژی گذاشتند تا توانستیم به این موفقیت بزرگ دست پیدا کنیم.

داوودی ادامه داد: هر کس به طریقی به تیم کمک کرد. من سعی کردم بهتر دریافت کنم و خوب اسپک بزنم. در جاهایی هم توانستم در سرویس خوب عمل کند. فرقی نمی‌کند من باشم یا کس دیگری. مهم این است که تیم موفق شود. از اینکه در این شرایط حساس جواب دادم و به تیم کمک کردم واقعا خوشحالم. از ولاسکو هم به خاطر اعتماد کردن به من متشکرم.

بازیکن جوان تیم کشورمان افزود: نکته خیلی مهم در این دیدار این بود که ما ثابت کردیم می‌توانیم در شرایط سخت و حساس پیروز شویم. به شرط آنکه تا آخر بجنگیم. آن هم مقابل ایتالیا، یکی از قدرت‌های والیبال دنیا.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر