کد خبر: 85107 A

مربی تیم اسکواش کیش:

بازیکنان تیم اسکواش آران و بیدگل دارای استعدادهای زیادی هستند و در صورت حمایت اطمینان دارم که این بازیکنان حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

ایلنا: مربی تیم اسکواش کیش گفت: بازیکنان تیم اسکواش آران و بیدگل دارای استعدادهای زیادی هستند و در صورت حمایت اطمینان دارم که این بازیکنان حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

به گزارش ایلنا در آران و بیدگل، سرمربی تیم اسکواش دختران کیش در آئین پایانی مسابقات اسکواش زیر ۱۵ سال دختران کشور در مجموعه ورزشی مادر در شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: با توجه به تعداد بازیکنان آران و بیدگل به زودی اسکواش این شهرستان تحول زیادی پیش رو خواهد داشت.

 آموزگاری در ادامه افزود: اطمینان دارم در صورت حمایت مسئولین، تیم آران و بیدگل در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت و بازیکنان آن در سطح کشوری و ملی خواهند درخشید. متأسفانه حمایت‌های زیادی از ورزشکاران این رشته به عمل نمی‌آید و به‌این جهت از این طریق از مسئولین فدراسیون اسکواش تقاضا دارم برای این مسابقات اهمیت ویژه‌ای قائل شوند، زیرا در آینده اعضای تیم ما را همین بچه‌ها شکل خواهند داد و نباید این عزیزان با عدم حمایت مسئولین انگیزه خود را برای ادامه این راه از دست بدهند.

مربی تیم اسکواش جزیره کیش با اشاره به حضور تیم اسکواش کیش در این مسابقات گفت: تیم ما با ۵ بازیکن زیر ۱۵ سال در این مسابقات شرکت کرد که ۲ نفر آن‌ها به مقام قهرمانی نائل آمدند و بعد از آران و بیدگل نیز برای مسابقات بالای ۱۷ سال به یزد اعزام خواهند شد.

آموزگاری در مورد میزبانی آران و بیدگل گفت: بنده و بازیکنانم برای اولین بار است که به آران و بیدگل می‌آییم و از میهمان نوازی مردم این شهرستان سپاسگزاریم. محل مسابقات دارای کیفیت بالا و سطح مسابقات نیز با توجه به گروه سنی زیر ۱۵ سال امیدوارکننده بود.

تیم اسکواش کیش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر