کد خبر: 85249 A

جهت حضور رقابت‌های دفلمپیک؛

کارته‌کاران کشورمان مردادماه امسال به مسابقات المپیک ناشنوایان اعزام می‌شوند.

تیم ملی کاراته ناشنوایان کشورمان هشتمین مرحله از اردوی آمادگی خود را جهت حضور در بیست دومین دوره رقابت‌های دفلمپیک 2013 صوفیه از اوایل اردیبهشت ماه آغاز کردند.

به گزارش ایلنا، محمدرضا عبدالمحمدی سرمربی این تیم در خصوص روند آمادهسازی ملی‌پوشان گفت: اردوهای خود را از سال گذشته آغاز کردیم و تا الان 8 مرحله ازاین اردوها سپری شده و تا دو سه روز قبل از اعزام این اردوها ادامه دارد.

وی در ادامه افزود: از ابتدای اردوها بیشتر نظرم ا کار کردن روی نکات تاکتیکی و روند آماده سازی عمومی بود ولی از این به بعد پس از این تست قرار است وارد فاز اختصاصی و تخصصی و همچنین فراهم کردن شرایط شبیه سازی مسابقات برای کاراته کارها شویم تا بتوانیم بچه ها را از لحاظ روحی نزدیک به مسابقات کنیم.

عبدالمحمدی به اردوی سه روزه مشترک با تیم هنگ کنگ در کشورمان اشاره کرد و گفت: می‌خواهیم به همراه دو تیم داخلی دانشگاه آزاد و تیم ابومسلم و تیم هنگ گنگ در یک رقابت درون اردویی به رقابت بپردازیم.

سرمربی تیم ملی در پایان ضمن در خواست از مسئولین ورزش جهت توجه بیشتر به رشته های انفرادی گفت: من از همه مسئولین می‌خواهم نگاه ویژه‌ای به ورزشکاران رشته‌های انفرادی بخصوص ورزشکارانی که معلولیت جسمی دارند داشته باشند چراکه این بچه‌ها با عشق و علاقه تمرین می‌کنند با اینکه هیچکدام از آنها از نظر مادی وضعیت مناسبی را ندارند.

کارته‌کاران کشورمان مردادماه امسال به مسابقات المپیک ناشنوایان اعزام می‌شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر