کد خبر: 85251 A

ایران امشب عازم اردن می‌شود؛

تیم ملی بوکس کشورمان دومین مرحله از اردوی آمادگی خود جهت شرکت در رقابت‌های آسیایی اردن در آکادمی دنبال می‌کند.

بوکسورها تمرینات خود را در روزهای آخر پیش از اعزام به رقابت‌های آسیایی در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک به صورت جدی دنبال می‌کنند.

به گزارش ایلنا، علی استکی مربی بدنساز این تیم در خصوص روند برگزاری اردوها گفت: پس از مسابقات انتخابی زنجان اردوهای‌ خود را بلافاصله آغاز کردیم و دو مرحله اردوی 21 روزه را برای بوکسورها در نظر گرفتیم که اردوی اول اردیبهشت‌ماه بود که پس از یک هفته استراحت مجددا دومین مرحله اردوی خود را با چند ریزش در یکسری از وزن ها اوایل خردادماه از سر گرفتیم.

وی با اشاره به برنامه‌های در نظر گرفته شده کادر فنی برای ملی‌پوشان گفت: اردوی اول را بیشتر روی کارهای هوازی و بدنسازی اختصاص دادیم. ولی در ادامه اردوی بعدی کارهای فنی تخصصی و میدانی در دستور کارمان بوده است. الان خدا را شکر با این وضعیتی که ما از بوکسورها می‌بینیم و با توجه به اینکه زمان ما برای اردوهای ما کم بوده و همچنین اعزامی هم نداشتیم بچه‌های تیم حدود 70 درصد آمادگی خود را بدست آوردند که امیدواریم تا پیش از اعزام این آمادگی را بیشتر کنیم.

وی از فیکس شدن ترکیب تیم ملی نیز گفت: نفرات را با تمام آمادگی در خدمت داریم، البته به غیر از احسان که دستش آسیب دیده است که مشکل خاصی هم نیست و امروز صبح با تیم تمرین کرد بقیه بچه وضعیت خوبی دارند.


نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر