کد خبر: 85255 A

با حضور در آکادمی ملی المپیک؛

ملی پوشان کشورمان اردوی خود را تا پیش از این رقابت‌ها در شهرکرد و احتمالا مقطعی هم در همدان پیگیری می‌کنند و پنجم مردادماه به کالی محل برگزاری مسابقات جهانی اعزام می‌شوند.

ملی پوشان تری اتلون صبح امروز با حضور در آکادمی ملی المپیک تست آمادگی جسمانی دادند.

به گزارش ایلنا، دو نفر از ملی پوشان تری اتلون اردوی آماده سازی خود را جهت حضور در رقابت های جهانی کالی کلمبیا از هفته گذشته در شهرکرد آغاز کردند.

احسان امینیان دهکردی و سلمان تیموری ملی پوشانی هستند که صبح امروز با حضور در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک تست آمادگی جسمانی دادند و مورد ارزیابی کارشناسان این مرکز قرار گرفتند.

اردوی تیم ملی به دستور کادر فنی به علت بالا بودن ارتفای شهرکرد در این شهر برگزار میگردد زیرا به لحاظ استقامتی بودن این رشته و مهیا ساختن شرایط سخت مسابقاتی این منطقه می تواند آمادگی ملی پوشان را بالا ببرد.

ملی پوشان سهمیه حضور در رقابت‌های جهانی را سال گذشته در مسابقات قهرمانی آسیا در کشور فیلیپین بدست آوردند و ملی پوشان این دوره رقابت های جهانی را برای اولین بار تجربه می کنند.

ملی‌پوشان کشورمان اردوی خود را تا پیش از این رقابت‌ها در شهرکرد و احتمالا مقطعی هم در همدان پیگیری می‌کنند و پنجم مردادماه به کالی محل برگزاری مسابقات جهانی اعزام می شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر