کد خبر: 85324 A

بازی‌های داخل سالن آسیا- اینچئون؛

تیم ملی کبدی سالنی بانوان ایران صبح امروز یکشنبه 9 تیرماه در دومین دیدار خود در چهارچوب بازیهای داخل سالن آسیا موفق شد با نتیجه قاطع 65 بر 30 از سد تیم ویتنام بگذرد.

تیم ملی کبدی سالنی بانوان ایران صبح امروز یکشنبه 9 تیرماه در دومین دیدار خود در چهارچوب بازیهای داخل سالن آسیا موفق شد با نتیجه قاطع 65 بر 30 از سد تیم ویتنام بگذرد.

به گزارش ایلنا، چهارمین دوره بازیهای داخل سالن آسیا از روز گذشته در شهر اینچئون کره جنوبی آغاز شده است و تیم ملی کبدی سالنی بانوان ایران که برای اولین بار در این رقابت ها شرکت می کند موفق شد صبح امروز یکشنبه 9 تیرماه در دومین دیدار خود ویتنام را با حساب 65 بر 30 شکست دهد تا ویتنام هم همانند ژاپن مغلوب قدرت کبدی بانوان کشورمان شود.این دیدار ساعت 10:30 به وقت محلی در سالن ansan sangnoksu Gymnasium برگزار شد.

تیم ملی کبدی بانوان کشورمان در این دیدار با ترکیب هنگامه بورقانی، فریده ظریف دوست، سلیمه عبداله بخش، مرضیه عشقی و سمیرا شعبانی به میدان رفت و با ارائه یک بازی منطقی و با برنامه در دفاع و حمله نیمه اول را 30 بر 17 از آن خود کرد. کادر فنی با شروع نیمه دوم با توجه به نا محدود بودن تعویض در رشته کبدی نیمه دوم را با یکی دو تغییر آغاز کرد و روند مثبت خودش در نیمه اول را دنبال کرد و موفق شد در نهایت با حساب 65 بر 30 ویتنام را شکست دهد تا به دومین پیروزی خود در این رقابت ها دست پیداکند.

بانوان ملی پوش کشورمان در سومین و آخرین بازی خود در مرحله مقدماتی برای کسب عنوان سرگروهی فردا به مصاف تیم قدرتمند تایلند خواهد رفت.

در دیگر دیدار این گروه صبح امروز تیم تایلند موفق شد در یک بازی نزدیک و حساس تیم ژاپن را با نتیجه 45 بر44 شکست دهد تا با این برد شانس صعود به مرحله بعد را داشته باشد.
در جدول این گروه تیم کشورمان با دو برد و تفاضل بهتر نسبت به تیم تایلند در مکان اول قرار دارد و تیمهای تایلند، ژاپن و ویتنام در مکان های دوم تا چهارم قرار دارند.

بازی‌های داخل سالن آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر