کد خبر: 85487 A

کوبا ابر بهاری است؛

در لیگ جهانی هیچ تیمی ساده نیست/ مطمئن باشید بازی قشنگی که ملی‌پوشان مقابل ایتالیا انجام دادند در تمام دنیا رصد شده و آنها می‌توانند جزو لژیونرهای آینده والیبال باشند.

تیم ملی والیبال کشورمان در ادامه رقابت‌های لیگ جهانی امشب در دومین دیدار خود مقابل ایتالیا قرار خواهد گرفت. ملی پوشان ایران در دیدار اول توانستند این تیم را 3 بر  یک شکست بدهند.

امیر حسین منظمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: بازیکنان با تمام قدرت به مصاف حریف خواهند رفت. بازی اول را خیلی خوب بازی کردند. توانایی والیبال ما بسیار بالاست.

وی ادامه داد: بازیکنان تیم ملی باید مثل بازی اول با قدرت مقابل حریف حاضر شوند، البته کار بسیار سختی است. ایتالیا با این شکستی که مقابل ایران به دست آورد تمام قوای خود را جمع کرده و بازی را هم آنالیز کرده است. امیدواریم ملی‌پوشان نتیجه‌ای در خور والیبال ایران بگیرند.

مدیر تیم‌های ملی والیبال درباره حضور تماشاچیان ایرانی در سالن مسابقات و تشویق تیم ملی گفت: در فوتبال یار دوازدهم تماشاچی است. در والیبال هم این موضوع صدق می‌کند. ما مدیون تماشاچیان هستیم. البته ملی‌پوشان در بازی‌های اخیر توانستند با حضور تماشاچیان خیلی خوب کار کنند. تجربه آنها بیشتر شده و بازیکنان به خود باوری رسیده‌اند.

منظمی متذکر شد: تماشاچیان با این فاصله زمانی خود را به شهر شمالی ایتالیا رسانده‌اند و دوباره خواهش می‌کنم به تشویق تیم ملی بپردازند. البته ما مشکل عدم حضور تماشاچی را شاید در بازی با کوبا داشته باشیم که این موضوع را هم ملی‌پوشان با توجه به حرفه‌ای شدن حل خواهند کرد.

وی درخصوص بازی آینده تیم ملی با کوبا نیز عنوان کرد: کوبا تیمی بسیار جوان است و جوانان هم مثل ابر بهاری هستند. گاهی چنان می‌غرند که رعد و برق می‌زند و روسیه را شکست می‌دهند و گاهی هم آفتابی خواهند بود. در لیگ جهانی هیچ تیمی ساده نیست و باید دست پر برگردیم. مطمئن باشید بازی قشنگی که ملی‌پوشان مقابل ایتالیا انجام دادند در تمام دنیا رصد شده و آنها می‌توانند جزو لژیونرهای آینده والیبال باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر