کد خبر: 85642 A

بازی‌های آسیایی داخل سالن اینچئون؛

تیم ملی کبدی سالنی آقایان ایران فردا ساعت 16:15 به وقت محلی در چهارمین دیدار خود به مصاف میزبان مسابقات کره جنوبی خواهد رفت.

تیم ملی کبدی سالنی مردان ایران در سومین دیدار خود در مسابقات داخل سالن اینچئون کره جنوبی دقایقی پیش موفق شد تیم مدعی تایلند را با نتیجه 58 بر27 شکست دهد تا همچنان روی نوار پیروزی گام بردارد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی کبدی سالنی مردان ایران امروز ساعت 16:15 به وقت محلی در سالن ansan sangnoksu Gymnasium شهر اینچئون به مصاف تیم مدعی و قدرتمند تایلند رفت و توانست این تیم را همانند ژاپن و ترکمنستان شکست دهد.

سفید پوشان کشورمان در این دیدار با ترکیبی متفاوت نسبت به دو دیدار گذشته خود وارد زمین شد تا بازیکنان کشورمان در سیستم چرخشی کادر فنی در این رقابت ها برای تیم بازی کنند.

در نیمه اول شاهد بازی نسبتا نزدیک و پایا پای از سوی هر دو تیم بودیم که در نهایت ملی پوشان ایرانی با حساب 28 بر 19 به پیروزی رسیدند اما نیمه دوم نیمه تیم ایران بود، بازیکنان تایلندی حرفی برای گفتن نداشتند. بازیکنان کشورمان با استفاده از تاکتیک مناسب و آمادگی جسمانی مطلوب موفق شدند با حساب 58 بر 27 تایلند را شکست دهند تا به سومین پیروزی متوالی خود در این رقابت ها دست پیدا کنند.

تیم ملی کبدی سالنی آقایان ایران فردا ساعت 16:15 به وقت محلی در چهارمین دیدار خود به مصاف میزبان مسابقات کره جنوبی خواهد رفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر