کد خبر: 86392 A

جام جهانی بسکتبال جوانان-پراگ؛

جوانان ایران در آخرین بازی خود در دور دوم مسابقات ساعت 18:00 امروز چهارشنبه با كرواسی دیدار می‌كنند.

تیم ملی بسکتبال جوانان پنجمین بازی خود را در رقابت‌های جام جهانی پراگ مقابل كانادا انجام دادند و به دلیل بازی سخت و نفس‌گیری كه روز قبل در مصاف با اسپانیا پشت سر گذاشتن نتوانستند عملكرد خوب خود را در بازی مقابل كانادا نیز تكرار كنند و این بازی را واگذار كردند.

به گزارش ایلنا، ملی‌پوشان جوان ایران با وجود اینكه در شروع بازی 6 امتیاز از حریف خود عقب افتادند خیلی زود توانستند با جبران امتیازهای از دست رفته 16 بر 12 از حریف خود پیش بیافتند اما متاسفانه این برتری دوام چندانی نداشت و بازیكنان تیم كانادا با توپ‌هایی كه وارد سبد ایران كردند موفق شدند كوارتر اول را با نتیجه 20-31 به نفع خود به پایان برسانند.

در كوارتر دوم بازیكنان ایران جریان بازی را به خوبی در دست گرفتند و 15-11 تیم برتر این كوارتر لقب گرفتند هر چند در مجموع دو كوارتر نیمه اول این تیم كانادا بود كه با ثبت امتیاز 65-42 نیمه اول را با پیروزی پشت سر گذاشت.

كوارتر سوم و چهارم بازیكنان ایران كه بازی دشواری را مقابل اسپانیا انجام داده بودند به دلیل افت بدنی كه داشتند نتوانستند قابلیت‌های خود را در زمین به نمایش بگذارند و همین موضوع افزایش اشتباهات فردی بازیكنان و هدر رفتن موقعیت‌ها را در پی داشت كه در نهایت منجر به شكست 57-95 ایران از كانادا شد

با وجود شكست سنگینی كه  جوانان در بازی مقابل كانادا متحمل شد بازیكنان توانمند ایران با آماری كه از خود بر جای گذاشتن جزو بهترین‌های این بازی به حساب آمدند. صالح فروتن با 13 امتیاز و 6 ریباند، سجاد مشایخی با 13 امتیاز و 5 ریباند و بهنام یخچالی با 9 امتیاز، 6 پاس گل و 4 ریباند بهترین‌های میدان بودند. لیلس از تیم کانادا نیز با 18 امتیاز و 3 ریباند بهترین بازیکن زمین بود

جوانان ایران در آخرین بازی خود در دور دوم مسابقات ساعت 18:00 امروز چهارشنبه با كرواسی دیدار می‌كنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر