کد خبر: 86463 A

شاهد رقابتی مبتنی بر قدرت خواهیم بود

کوبا تیمی قدرتمند است و به سادگی نمی‌شود از او امتیاز گرفت. چه برسد که بتوانیم آنها ببریم.

مربی تیم ملی والیبال کشورمان درخصوص دیدار با کوبا گفت: کوبا تیمی است قدرتی با فیزیک خیلی فوق العاده. بازی آنها مبتنی بر قدرت و فیزیک است.

به گزارش ایلنا، خوان سیچلو با بیان این مطلب در آستانه دیدار با کوبا اظهارکرد: در این بازی شاهد رقابت فیزیکی و قدرتی بین دو تیم خواهیم بود. بازی‌های آنها را آنالیز کرده ایم. آنها چند بازیکن خیلی خوب دارند.

وی ادامه داد: سپدا شماره 8 دریافت کننده، 14 بی ست پشت خط زن، 16 مسا سرعتی بهترین بازیکنان آنها هستند و برنامه ویژه ای برای مهار آنها خواهیم داشت. در سرعت و آبشار خیلی خوب هستند ولی دریافت ضعیفی دارند.

سیچلو که یک تئورسین قهار در والیبال است، افزود: ما سعی خواهیم کرد با وقت کمی که داریم بچه‌ها را برای بازی با کوبا آماده کنیم و در ایده‌آل‌ترین شرایط به میدان رویم و بتوانیم حداکثر امتیازی که می‌توانیم را از آن خود کنیم.

وی همچنین متذکر شد: کوبا تیمی قدرتمند است و به سادگی نمی‌شود از او امتیاز گرفت. چه برسد که بتوانیم آنها ببریم. آنها در سرویس و آبشار خیلی خوب عمل می‌کنند. اگر ما بتوانیم دریافت اول خود را بهبود ببخشیم و پاسور را خوب تغذیه کنیم می توانیم مقابل آنها امتیاز کسب کنیم. امیدوارم بازی خوبی به نمایش گذاریم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر