کد خبر: 86539 A

حاضریم به خاطر مردم کوتاه بیاییم؛

تمرینات خود را در اردبیل انجام می دهم/از ورزش فعلا بدم می آید و خبری هم از جلسه با وزیر ندارم/پرچم ایران را با تمام وجودم دوست دارم

چند وقتی است مشکلات وزنه برداران المپیکی به حد بالای خود رسیده و دیگر هیچ‌کدام از آنها حاضر به تمرین با تیم ملی نیستند و با ترک اردوهای تیم ملی به صورت جداگانه به تمرین می‌پردازند، این در حالی است که حتی وزیر ورزش هم برای آشتی دادن آنها پادرمیانی کرد که به نتیجه نرسید.

سجاد انوشیروانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: فعلا در حال تمرین کردن هستم و خداراشکر همه چیز بر وفق مراد است به جز تیم ملی که از آن دور هستم. تمرینات خود را در اردبیل انجام می‌دهم و اصلا هم سخت نیست که در اردوی تیم ملی نیستم چون خودم در حال تمرین هستم و در اردویی این چنینی نبودن بهتر است.

نایب قهرمان فوق سنگین جهان درباره جلسه‌ای که با وزیر ورزش برگزار شد، ادامه داد: پیگیر قضیه‌های تیم ملی نیستم و دوست ندارم اصلا پیگیری کنم. تنها کسی که در ورزش این مملکت اهمیت ندارد ورزشکار است. از ورزش فعلا بدم می‌آید و خبری هم از جلسه با وزیر ندارم و فقط می‌دانم جلسه‌ای بوده و قرار شده بود وزنه‌برداران به تمرینات تیم ملی برگردند و ما هم با هم همفکری کردیم و قرار گذاشتیم که نرویم.

وی در ادامه افزود: قرار شد 50 درصد ما و 50 درصد آنها از خواسته‌های خود کوتاه بیایند ولی آنها این کار را نکردند و ما هم می‌دانیم اگر به اردو برگردیم چه اتفاقاتی خواهد افتاد. از دست رضازاده هم حتما کاری بر نمی‌آید که انجام نمی‌دهد و شاید هم می‌تواند و دوست ندارد کاری انجام دهد.

وی در باره اینکه آیا پیشنهاد خارجی داشته یا خیر گفت: هنوز پیشنهادی از هیچ جا نگرفته‌ام و و پرچم ایران را با تمام وجودم دوست دارم و آن را با هیچ پرچمی عوض نخواهم کرد.

دارنده مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا در کره‌جنوبی درخصوص اینکه در زمان رضازاده پیشنهادهای خارجی به وی شد اما او قبول نکرد و با توجه به این مشکلاتی که برای شما پیش آمده چه کار خواهی کرد؟ گفت: همه این بلاها و مشکلات بر سر رضازاده آمده و وی هم با سرمربی مشکل داشته و همین مشکلات را با ما داشته و تجربه کرده است. البته در آن موقع وی تک قهرمان بود و همه طرفدار وی بودند ولی اکنون آنها می‌گوند ما می‌توانیم قهرمان‌سازی کنیم ولی حرف بی منطق در ورزش ما حاکم است چون مگر نمی‌دانند برای پرورش یک قهرمان باید حداقل 8 سال سرمایه‌گذاری کرد؟

انوشیروانی در پاسخ به این سوال که آیا شما هم خواستار سرمربیگری شاهین نصیری‌نیا در تیم ملی هستید اظهار داشت: از کسی اسمی نبرده‌ایم و به فدراسیون گفته‌ایم خودتان یک نفر را به ما معرفی کنید تا جداگانه تمرین کنیم. اگر شرایط مناسب باشد و به خواسته‌های ما اعتنا کنند آرزوی پوشیدن دوباره پیراهن تیم ملی را داریم و حاضریم به خاطر مردم از خواسته‌های خود کوتاه بیاییم و البته اگر آنها هم کوتاه بیایند و مشکلات ما را حل کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر