کد خبر: 8692 A

درتقویم فدراسیون جهانی؛

فدراسیون جهانی کاراته قرار است در سال 2013 دو رویداد را تحت عنوان ورلد کاپ برگزار کند.

فدراسیون جهانی کاراتهwkf تقویم ورزشی خود در سال 2013 را منتشر کرد که بر اساس آن تعداد لیگ جهانی موسوم به کاراته وان از 6 مرحله به 8 مرحله افزایش یافته است.

به گزارش ایلنا، نخستین مرحله لیگ جهانی کاراته وان 30 دی و اول بهمن ماه در پاریس فرانسه برگزار خواهد شد، هلند طی روزهای 19و20 اسفند میزبان دومین مرحله لیگ جهانی خواهد بود. روسیه، اندونزی،کره، ترکیه،آلمان و اتریش میزبانان 6 مرحله بعدی هستند که به ترتیب در ماههای فروردین، تیر، اوایل و اواخرشهریور، مهر و آذر ماه برگزار می‌شود.

فدراسیون جهانی کاراته قرار است در سال 2013 دو رویداد را تحت عنوان ورلد کاپ برگزار کند که اولی طی روزهای 26 و 27 اسفند ماه در کشور اسلوونی و دومی در روزهای 21و22 مهر ماه در آتن یونان برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، چهلمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان و امیدهای اروپا بهمن ماه در ترکیه، چهل و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی بزرگسالان اروپا اردیبهشت ماه در مجارستان، بازیهای جهانی مرداد ماه در شهر کالی کلمبیا، مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا در ماه جولای و به میزبانی امارات انجام می شود.

برگزاری مسابقات قهرمانی بزرگسالان امریکای لاتین در آرژانتین، پیکارهای قهرمانی جوانان و امیدهای جهان امریکای لاتین در کلمبیا، مسابقات قهرمانی جهان رده سنی جوانان و امیدها و نیز جام جهانی زیر 21 سال در اسپانیا، هفتمین دوره مسابقات قهرمانی امیدها و جوانان افریقا در تونس، یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی اروپا در مونته نگرو و ششمین اردوی فدراسیون جهانی کاراته و جام جهانی کاراته وان جوانان در کوفور یونان از دیگر برنامه های فدراسیون جهانی در سال 2013 است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر