کد خبر: 87034 A

همگام با لیگ جهانی والیبال؛

بعد از واگذاری دو ست، دور هم جمع شدیم و هم قسم شدیم بازی را به ست پنجم بکشانیم. مطمئن بودیم پیروز می‌شویم. خدارا شکر به هدف خود رسیدیم.

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال پس از پیروزی بر کوبا گفت: بعد از چند امتیاز اول شوکه شدیم اما در آغاز ست سوم هم قسم شدیم که کار را به ست پنجم بکشانیم.

به گزارش ایلنا، محمد موسوی پس از پیروزی مقابل کوبا اظهار کرد: اول بازی که جلو افتادیم شاید قدری شوکه شدیم. آرزو میکردم کاش در چند امتیاز اول بازی جلو نمی افتادیم. فکر نمی کردیم اینقدر با قدرت جلوی حریف ظاهر شویم. اما در ادامه قدری سرد شدیم حریف هم خوب کار کرد و بازی را در دست گرفت. ما هنوز در شوک بودیم که ست دوم را هم باختیم. خوشحالم مثل بازی با ایتالیا کار را به ست پنجم کشاندیم اما این بار بازی را در ست پنجم کنترل کردیم و پیروز شدیم. بعد از واگذاری دو ست، دور هم جمع شدیم و هم قسم شدیم بازی را به ست پنجم بکشانیم. مطمئن بودیم پیروز می‌شویم. خدارا شکر به هدف خود رسیدیم.

زرینی: خوب بردیم

حمزه زرینی پس از پیروزی مقابل کوبا اظهار کرد: این نخستین بار بود که کوبا را شکست دادیم. برد شیرینی بدست آوردیم. در یک روز نسبتا بد به بازی برگشتیم. همه بازیکنان زحمت کشیدند. دو ست واگذار کردیم اما می توانستیم در همان دو ست هم پیروز شویم. مفت دو ست دادیم اما خوب جبران کردیم.

وی افزود: بازیکنان کوبا خیلی قدرتی هستند. دو مهره کلیدی داشتند. یکی از آن ها را با دفاع مهار کردیم. دیگری هم در بسیاری از صحنه ها دفاع شد. خیلی حساب شده کار کردیم و بردیم. گاهی هم ریسک کردیم و بردیم.

معروف: با کنترل بازیکن حریف به پیروزی رسیدیم

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس پیروزی مقابل کوبا گفت: شروع بدی داشتیم اما با کنترل بازیکن تاثیر گذار حریف، کپدا، در ادامه، روند بازی را تغییر دادیم و خوشحالم برای نخستین بار مقابل کوبا پیروز شدیم.

سعید معروف پس از پیروزی مقابل کوبا اظهار کرد: ما می دانیم که کوبا تیم بسیار قدرتمندی است. متاسفانه شروع خیلی بدی در برابر این تیم داشتیم. اما در ادامه کار را جبران کردیم و پیروز شدیم. از ست سوم به بعد بازیکن شماره هشت کوبا را کنترل کردیم. و فکر می کنم که بازی خیلی خوبی انجام دادایم و تیم ما خیلی خوب ظاهر شد و نمایش خیره کننده ای داشت.

وی افزود: این اولین بار است که ما در کوبا بازی می کنیم. خیلی خوب است که برای نخستین بار در کوبا مقابل یکی از بهترین تیم های دنیا پیروز شدیم. واقعا از این پیروزی خوشحال هستم.

امیر غفور: یاد گرفته‌ایم تا آخرین لحظه بجنگیم

قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی مقابل کوبا گفت: یاد گرفته ایم تا آخرین لحظه بجنگیم و این بزرگترین ویژگی تیم ماست.

امیر غفور پس از پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل کوبا اظهار کرد: تیم ملی ایران خیلی خوب کار کرد. یک حسن بزرگ تیم ملی ایران بود که که به بازی برگشت. قبلا اگر بد شروع می کردیم خیلی زود تسلیم می شدیم. اما حالا در جریان بازی تغییرات زیادی انجام دادیم. ما یاد گرفته ایم تا آخرین لحظه بجنگیم.

وی افزود: در بازی با صربستان و ایتالیا هم تا آخرین امتیاز مبارزه کردیم. واقعا امروز کوبا هم خیلی خوب بازی می کرد. به هر حال فراموش نکنید که ما در سفر هستیم. اکثر بازی هایمان پنج گیمه شده و قدری از نظر بدنی خسته هستیم. کوبایی ها اصلا دوست نداشند ببازند.  حتی اگر ما امروز در ست پنجم هم می باختیم باز هم چیزی از ارزش های تیم کم نمی شد. به نظرم همین که همه برای پیروزی تا اخرین امتیاز می جنگیم خیلی خوب است.

مساجدی: خیلی حرص خوردم

مربی تیم ملی والیبال پس از برد مقابل کوبا گفت: خیلی حرص خوردم زیرا می دانستم که توانایی پیروزی بر حریف را داریم و نمی خواستم مفت ببازیم.

احمد مساجدی پس از پیروی مقابل کوبا گفت: من در این بازی خیلی استرس کشیدم. به هر حال ما به عنوان کادر فنی تیم ملی توانایی بازیکنان را می شناسیم. در بازی با کوبا واقعا یکسری از امتیازها را مفت از دست دادیم. شرایط قدری سخت بود. بازیکنان گاهی نکته های ظریف را فراموش می کردند. در این شرایط خودم هم حرص می خوردم چون می دیدم که توانایی برد را داریم و نمی خواستم ببازیم.دل من برای تیم می تپد. دوست داریم روند رو به رشد والیبال ادامه داشته باشد. دوست دارم ایران همیشه برنده شود. من دوست دارم سومین برد تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی را به همسرم تقدیم کنم.

ظریف: حماسه‌ای دیگر خلق کردیم

فرهاد ظریف پس از پیروزی مقابل کوبا اظهار کرد: واقعا یک حماسه خلق شد. نمی‌دانم چه بگویم. اتفاق‌های خاصی در والیبال ایران رخ می‌دهد. زحمات همه بازیکنان و ولاسکو جواب داد. ما با اعتماد به نفس زیاد تا آخرین لحظه می‌جنگیم. به غیر از روسیه مقابل همه تیم‌ها 3بر2 شکست خوردیم. سه برد هم در کارنامه ایران ثبت کردیم.

وی افزود: خوشحالم که وقتی حتی دو ست می دهیم باز هم به پیروزی امیدواریم. این تجربه اول ما در لیگ جهانی است. شاید در دوره های بعد تجربه اینجا به درد بخورد. وقتی می توانیم دو ست ببریم. از ابتدا دیگر به حریف امتیاز ندهیم. بازی با کوبا متفاوت است. همه چیز سرد بود. سبک بازی کوبا همین طور است. همیشه خیلی راحت بازی می کردند. مهار سرویس‌ها سخت بود. در یکی دو روز تمرین خیلی روی دریافت کننده ها فشار بود اما خدارا شکر خوب سرویس های حریف را مهار کردیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر