کد خبر: 87583 A

ورزش تنها با یک وزارتخانه اداره نمی‌شود؛

انتخاب وزیری با تجربه و متخصص در امور ورزشی، مهمترین اقدام دولت برای وزارتخانه جدید است چراکه اگر امور به دست فردی دلسوز باشد، با مسائل این وزارتخانه و جامعه زیرمجموعه آن بیشتر آشنایی دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: امور مربوط به ورزش و جوانان مختص یک وزارتخانه نیست.

به گزارش ایلنا، محمدحسین نژادفلاح در مشهد اظهار داشت: ورزش تنها با یک وزارتخانه اداره نمی شود بلکه مجموعه‌ای از وزارتخانه‌ها در بخش‌های مختلف آن دخیل هستند و این مساله همیاری و همکاری هر چه بیشتر ارگان‌ها و نهادهای مختلف کشور را می‌طلبد.

وی افزود: شهرداری‌ها با امکاناتی که در اختیار ورزشکاران و ورزش دوستان قرار می‌دهند، آموزش و پرورش در بحث کمک به استعدادیابی که از مباحث مهم زیرساختی ورزش کشور است و برخی ارگان‌های دیگر همچون تامین اجتماعی از جمله ادارات و سازمان هایی هستند که زیر نظر وزارتخانه مربوط به خود می‌توانند در حوزه ورزش کشور موثر عمل کنند و با وزارت ورزش و جوانان همکاری متقابل داشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در ادامه انتخاب وزیر متخصص و مناسب را در رأس اولویت‌های قابل پیگیری در دولت جدید عنوان کرد.

نژادفلاح گفت: انتخاب وزیری با تجربه و متخصص در امور ورزشی، مهمترین اقدام دولت برای وزارتخانه جدید است چراکه اگر امور به دست فردی دلسوز باشد، با مسائل این وزارتخانه و جامعه زیرمجموعه آن بیشتر آشنایی دارد و در نتیجه بهتر می‌تواند در صدد رفع مشکلات آن برآید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر