کد خبر: 87697 A

والیبال قهرمانی کشور؛

تیم‌های مازندران و گلستان ضمن صعود به مرحله نهایی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان کشور امسال، مجوز حضور در مسابقات قهرمانی دسته اول سال 93 را نیز به دست آوردند.

تیم‌های والیبال نوجوانان مازندران و گلستان با کسب بیشترین امتیاز در گروه چهارم مسابقات والیبال قهرمانی کشور راهی مرحله نهایی این رقابت‌ها شدند.

به گزارش ایلنا، رقابت‌های دور مقدماتی منطقه 4 قهرمانی نوجوانان کشور نیز به پایان رسید و تیم‌های مازندران و گلستان به ترتیب با 14 و 12 امتیاز در مقام‌های اول و دوم جدول این گروه قرار گرفتند و راهی مرحله نهایی این رقابت‌ها شدند.

تیم‌های تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی و سمنان نیز در این گروه حضور داشتند که به ترتیب با 9، 7، 3 و صفر امتیاز در مکان‌های سوم تا ششم قرار گرفتند و به کار خود در این رقابت‌ها پایان دادند.

در روز آخر مسابقات منطقه چهار 3 بازی برگزار شد که نتایج آن به قرار زیر است:

تهران 2- مازندران 3

گلستان 3- خراسان رضوی یک

سمنان یک – خراسان شمالی 3

بدین ترتیب تیم‌های مازندران و گلستان ضمن صعود به مرحله نهایی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان کشور امسال، مجوز حضور در مسابقات قهرمانی دسته اول سال 93 را نیز به دست آوردند.

تیم‌های تهران و خراسان رضوی به مسابقات دسته 2 سال 1393 راه یافتند و تیم‌های خراسان شمالی و سمنان نیز مجوز حضور در مسابقات دسته 3 سال 93 را کسب کردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر