کد خبر: 88285 A

هنوز جوایز ما را نداده‌اند؛

قراردادهای میلیاردی آنها را در مقابل قراردادهای ریالی ما بگذارید ببینید چه می‌شود. به تکواندو هم نگاه کنید و بیشتر روی آن مانور بدهید.

تیم ملی تکواندوی کشورمان برای حضور در رقابت‌های جام جهانی مکزیک بامداد امروز عازم این کشور شد ولی برخی ملی‌پوشان نسبت به وضعیت مالی در این رشته ورزشی از مسئولین گله‌مند هستند و امیدوارند به ورزش‌هایی مانند تکواندو نیز در کنار توجه بیش از اندازه به فوتبال رسیدگی شود.

مسعود حجی‌زواره تکواندوکار وزن 74 کیلوی کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در مورد شرایط خود در آستانه رقابت‌های جهانی گفت: وضعیت جسمانی بسیار خوبی دارم. ما از تمام لحاظ آمادگی کامل را برای حضور در جام جهانی داریم.

وی همچنین متذکر شد: 6 ماه است به طور کامل در اردو هستیم و به آمادگی بدنی لازم رسیده‌ایم. بهترین نتیجه را به دست خواهیم آورد. حریفان اصلی ما کشورهای اسپانیا و فرانسه و تایلند و کره جنوبی حریفان خوبی هستند.

این تکواندوکار وزن 74 کیلو در مورد کریمی سرمربی تیم ملی گفت: کریمی مربی بسیار خوبی است. وی 20 سال مربی تیم ملی در کنار ذوالقدر بود و ما می‌توانیم بهترین نتیجه را بگیریم تا بتوانیم مزد زحمات این سرمربی خوب را بدهیم. تیم جوانی هستیم. بازیکنان اصلی رفته‌اند و بازیکنان جوان با انگیزه هستند تا خود را ثابت کنند که برای مسابقات بعدی آماده‌تر باشند. شرایطی که در اردو وجود دارد با بودجه کم فدراسیون که 700 میلیون تومان هم بدهکار است بسیار مناسب بود.

حجی‌زواره در مورد اینکه آیا از وزارت ورزش شخصی به محل تمرینات آنها رفته یا خیر گفت: توقع ما از وزارت ورزش چیز دیگری است. همانطور که به ورزش‌های دیگر رسیدگی می‌کنند به ما هم رسیدگی کنند. ما قهرمانی آسیا و جهان را داریم ولی عباسی به ما نگاه هم نکرد.

وی در ادامه افزود: عباسی حتی به محل تمرین ما هم سر نزد. همه نگاه وی به فوتبال و والیبال معطوف شده است. من نمی‌دانم فوتبال در جام جهانی چه گلی به سر ورزش خواهد زد. هنوز جایزه قهرمانی آسیا و سال گذشته ویتنام و جایزه نایب قهرمانی مسابقات جهانی آروبا پرداخت به ملی پوشان نشده است. قراردادهای میلیاردی فوتبالی‌ها را در مقابل قراردادهای ریالی ما بگذارید ببینید چه می‌شود. به تکواندو هم نگاه کنند و بیشتر روی آن مانور بدهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر