کد خبر: 88325 A

وزارت ورزش هیچ کمکی به ما نکرد؛

احتمالا قضیه پراید من هم مانند قضیه سکه‌هاست که با گران شدن طلا فقط پول‌شان پرداخت شد/ تمام توجهات روی فوتبال است.

تکواندوکار وزن 58- کیلوگرم تیم ملی گفت: شرایط تیم ملی تکواندو بسیار خوب است. هم از نظر روانی و هم از نظر بدنی مربیان کمک بسیار خوبی به ما کرده‌اند.

هادی مستعان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان این مطلب اظهار کرد: مشکلاتی اول اردو بوده مثل فیکس نبودن، ترس از حذف شدن از لیست، دوری از خانواده که الان برطرف شده است.

وی در مورد کریمی سرمربی تیم ملی گفت: کریمی یکی از مریبان بزرگی است که مسائل را ریزبینانه و کارشناسانه نگاه می‌کند. دستیار وی افشار هم که دکترای تربیت بدنی دارد توانسته در بدنسازی تخصصی تکواندو به ما به خوبی کمک کند.

تکواندوکار وزن 58- کیلوگرم کشورمان درخصوص مشکلات موجود در اردوی قبل از اعزام تیم ملی گفت: هر شرایطی که بود تحمل کردیم و فدراسیون کم یا زیاد در حد توان خود در اختیار ما بود. شاید در حد اردوهای قبل نبود اما کمک کرده و بسیار خوب برگزار شد. البته شاید صحبت‌هایی باشد که بعد از برگشتن از مکزیک اعلام کنم. الان نباید فکر خود را مشغول کنیم.

مستعان در مورد اینکه آیا مسئولین وزارت ورزش به محل تمرینات شما آمده‌اند یا خیر گفت: متاسفانه وزارت ورزش هیچ کمکی به تکواندو نکرد. تکواندو پر مدال‌ترین ورزش ایران است. تمام توجهات روی فوتبال است و در این 6 ماه که در اردو بودیم هیچ‌کدام از بازیکنان حتی به یک رسانه هم دعوت نشدند.

وی ادامه داد: من الان نزدیک به 2 سال از مسابقات دانشجویان جهان در 2011 که نایب قهرمان شدم یک دستگاه پراید طلب دارم که نگرفته‌ام اما فوتبالیست‌ها به محض بازگشت از کره 20 میلیون پول دریافت می‌کنند. احتمالا قضیه پراید من هم مانند قضیه سکه‌هاست که با گران شدن طلا فقط پول‌شان پرداخت شد، حتما پراید که آن زمان 8 میلیون بود با توجه به اینکه الان 14 میلیون است به زمان قدیم حساب خواهند کرد.

مستعان در مورد ترکیب تیم اعزامی به مکزیک نیز گفت: ترکیب تیم بسیار جوان است و میانگین سنی تقریبا 22 سال است، اما فکر نمی‌کنم تنها رمز موفقیت در مسابقات جهانی تجربه باشد، چراکه ما در تاریخ تکواندو نفراتی مثل بهزاد خداداد و مهدی بی‌باک را داریم که در اوج جوانی با کمترین تجربه راهی مسابقات جهانی شدند و بهترین مدال‌ها را کسب کردند.

وی در پایان متذکر شد: من دوره‌های قبلی در اردوها حضور داشتم، اما ‌چنین انگیزه‌ای را در بین نفرات ندیده بودم. در حال حاضر همه ما علاوه بر بالا بردن روحیه خود، یکدیگر را نیز حمایت می‌کنیم تا تیم بهترین نتیجه را در مسابقات جهانی کسب کند. تمام تلاشم را می‌کنم تا بتوانیم عنوان قهرمانی جام جهانی را در مکزیک کسب کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر