کد خبر: 88352 A

به تجربه کریمی تکیه کرده‌ایم؛

حریفان را از لیست فدراسیون جهانی پیدا کردم. و با توجه به لیست آنها را شخصا آنالیز کرده‌ام و مربیان تیم هم آنالیز کرده‌اند.

تیم ملی تکواندوی کشورمان بامداد امروز عازم رقابت‌های جهانی مکزیک شد تا پای در میدانی بزرگ بگذارد. کریمی و ملی‌پوشان ما این بار بدون برخی از چهره‌های نامی راهی این دیدارها شدند و چشم امید کادر فنی به جوانانی مانند خمسه دوخته شده تا پا جای بزرگانی بگذارند که سال‌ها برای ایران افتخار آفرینی کردند.

محمد خمسه در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: دیروز آخرین روز اردو بود. 6 ماه اردو را پشت سر گذاشتیم. به آمادگی 100 درصد رسیده ایم و بازی من 29 تیرماه خواهد بود که تا روز قبل از مسابقه هم به تمرینات خود ادامه خواهیم داد.

وی ادامه داد: وضعیت بدنی خوبی داریم. همه با هم تمرین کردیم و بسیار تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. از لحاظ روحی با هم یکدل بودیم و هستیم و یک تیم جوان راهی مسابقات می شود که انگیزه ای بالا برای کسب مدال دارد. کریمی 20 سال تجربه بین المللی دارد و از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. از لحاظ فنی خیلی به ما کمک کرده و مشکلات ما را برطرف کرده و الان که وی پشت سر ما است به تجربیات وی تکیه کرده ایم.

تکواندوکار 63 کیلو کشورمان در پایان گفت: وزارت ورزش فقط به رشته های توپی اهمیت می‌دهد از همه نظر مالی و کمکهای روحی به آنهاکمک می کند. اردوهای سختی داشتیم و فدراسیون ما را راضی نگه داشت و وزارت ورزش هم کمکی به بهتر برگزار شدن اردوها نکرد.

وی در خصوص حریفان خود گفت: حریفان را از لیست فدراسیون جهانی پیدا کردم. و با توجه به لیست آنها را شخصا آنالیز کرده ام و مربیان تیم هم آنالیز کرده اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر