کد خبر: 88570 A

انگیزه كلید طلایی موفقیت تیم است

ورود به تیم ملی تكواندو ایران كه یكی از برترین تیم های جهان است كار آسانی نیست، بنابراین 8 ملی پوش اعزامی باید با دقت فراوان و ارائه بهترین عملكرد،‌ بهترین نتیجه را از آن خود كنند.

نایب قهرمان المپیك 2012 لندن گفت: 8 ملی پوش جوان تیم ملی اعزامی به قهرمانی جهان 2013 مكزیك، آنقدر انگیزه و اعتماد بنفس دارند كه بتوانند بهترین نتیجه را در این رقابت ها كسب كنند.

به گزارش ایلنا، محمد باقری معتمد با بیان این مطلب افزود: خوشبختانه این مسابقات همزمان با ماه مبارك رمضان برگزار خواهد شد كه به طور حتم با دعای خیر مردم تیم ملی كشورمان بهترین نتیجه را از آن خود خواهد كرد،‌ سال گذشته رقابت های المپیك نیز دراین ماه برگزار شد كه خوشبختانه دعای مردم شامل حال من شد و توانستم مدال نقره این رقابتها را به خود اختصاص دهم.

باقری معتمد درباره سطح آمادگی تیم ملی اعزامی كشورمان به این دوره از مسابقات گفت: مسابقات قهرمانی جهان درحالی كمتر از چند روز آینده در مكزیك آغاز می شود كه بنا بر تصمیم مسئولان كادر فنی تیم،‌ تكواندوكارانی جوان اما با سطح آمادگی و انگیزه بسیار بالا در این دوره از مسابقات به فكر افتخارآفرینی برای كشورمان خواهند بود. در تركیب تیم ملی اعزامی به این دوره از رقابت ها، از تكواندوكارانی استفاده شده كه تاكنون سابقه حضور در پیكارهای قهرمانی جهان را نداشته،‌ اما با تمرین زیر نظر برترین مربیان داخلی خود را قهرمانان چندین دوره از مسابقات هم سطح كرده اند.

ملی پوش تكواندوی كشورمان گفت: ورود به تیم ملی تكواندو ایران كه یكی از برترین تیم های جهان است كار آسانی نیست، بنابراین 8 ملی پوش اعزامی باید با دقت فراوان و ارائه بهترین عملكرد،‌ بهترین نتیجه را از آن خود كنند.

تکواندوکار طلایی کشورمان در رقابتهای جهانی 2009 دانمارك، درباره پیكارهای وزن چهارم در این دوره از مسابقات اظهار داشت: در این وزن كه با 85 شركت كننده شلوغ ترین وزن مسابقات جهانی است، بهنام اسبقی به عنوان نماینده كشورمان در حالی به مصاف رقیبان خواهد رفت كه با تجربیات به دست آمده در طول زمان برگزاری تمرینات و حفظ آرامش به طور حتم بهترین نتیجه را به خود اختصاص دهد.

وی در خصوص نحوه برگزاری این دوره از رقابت های قهرمانی جهان گفت:‌ با توجه به برگزاری مبارزات هر وزن در یك روز،‌ زمان برگزاری این دوره از رقابت های قهرمانی جهان 7 روز به طول خواهد انجامید، بنابر این كادرفنی تیم باید در نظر گرفتن برنامه مناسب تمرین در این 10 روز طلایی باید به فكر حفظ سطح آمادگی تیم باشند.

معتمد همچنین درخصوص وضعیت خود اظهار داشت: پس از گذراندن دوران نقاهت و انجام تمرینات فیزیوتراپی و آب درمانی زیر نظر مجرب ترین دکتران فدراسیون پزشكی ورزشی، خوشبختانه هم اکنون در شرایط بسیار مطلوبی از لحاظ آمادگی جسمانی قرار دارم. بنابر دستور پزشك،‌ یك ماه و نیم آینده به صورت حرفه ای فعالیت ام را آغاز خواهم كرد و هم اكنون با برگزاری تمرینات بدنسازی و تخصصی تكواندو به دنبال ارتقاء سطح آمادگی خود هستم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر