کد خبر: 88597 A

آلمانی ها نگرانند؛

ما معمولا بعد از تورنمنت ها جشن می گیرم و من نگران هستم که تمرکز بازیکنان ما بهم بخورد.

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان با بیان اینکه تیم ایران در برابر حریفان با شرایط متفاوت حاضر شده است، گفت: هر تیمی شرایط خاص خود را دارد که بازی متفاوتی را می طلبد.

به گزارش ایلنا، خولیو ولاسکو در نشست مطبوعاتی قبل از بازی با آلمان افزود: عملکرد گذشته تیم ها، گذشته است و نباید به این موضوع ها فکر کرد. هر عملکردی که داشتیم را باید فراموش کنیم و فقط به بازی آینده با المان بیاندیشیم.

وی خاطر نشان کرد: تیم آلمان خیلی خوب است. بازی های ایران با شرایط مختلف با تیم ها مختلف بوده و باید شرایط بازی با آلمان را نیز دقت کینم. باید بازی خوبی انجام دهیم، اگر برنده شدیم که شدیم و اگر نشدیم باید نقاط ضعف را شناسائی و آنان را در آینده برطرف کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با تکرار این مطلب که آلمان تیم خوبی است، گفت: اینکه آلمان از بازی با ایران احساس نگرانی می کند، باعث غرور است.زیرا والیبال ایران در سطح کلی تغییرات زیادی داشته است و این موضوع تنها در تیم ملی نبوده است.

ولاسکو تاکید کرد: لیگ برتر والیبال ایران لیگ پویا و فعال است و فدراسیون نیز عملکرد خوبی دارد. بازیکنان زیادی داریم که می توانیم چندین تیم ملی همزمان داشته باشیم.
وی در پایان با ابراز نگرانی از جشن برای ملی پوشان والیبال گفت: ما معمولا بعد از تورنمنت ها جشن می گیرم و من نگران هستم که تمرکز بازیکنان ما بهم بخورد.
تیم ملی والیبال ایران روزهای جمعه و شنبه 21 و 22 تیرماه در چارچوب هفته هفتم لیگ جهانی والیبال میزبان آلمان خواهد بود.

تیم ملی والیبال المان در حال حاضر با 14 امتیاز در رتبه چهارم جدول گروه دوم لیگ جهانی والیبال است و تیم ایران با 12 امتیاز در جایگاه پنجم این رقابت ها قرار دارد. آلمان در صورت کسب شش امتیاز بازی با ایران به عنوان تیم نخست این گروه راهی مرحله نهایی می شود و روسیه بازخواهد ماند.

لیگ جهانی والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر