کد خبر: 88675 A

حالا یاد گرفتیم؛

ما عادت آسیایی‌ را ترک کردیم و دیگر بعد از هر امتیاز خوشحالی نمی‌کنیم. تفکر بازیکنان ما تغییر کرده و این خیلی خوب است.

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان تاکید کرد که خوشحال است که بازیکنان ایران اصول حرفه‌ای بازی در لیگ جهانی را یاد گرفته‌اند.

 

به گزارش ایلنا، خولیو ولاسکو بعد از پیروزی قاطعانه تیم ملی والیبال بر آلمان‌ها در نشست خبری گفت: خوشحالم اولین برد 3 بر صفر را کسب کردیم. به بازیکنانم قبل از بازی گفتم تمام مردم ایران به خاطر این دوست دارند با قلب خود بازی کنید.

وی متذکر شد: قبل از بازی به بازیکنان گفتم برای من مهم این است چگونه با قلب و فکر خود بازی می‌کنید. بازیکنان تکنیک‌های ما را خیلی خوب اجرا کردند. ما در دریافت و سرویس  خوب بودیم. این را آمار نشان می‌دهد.

ولاسکو همچنین افزود: ما عادت آسیایی‌ را  ترک کردیم و دیگر بعد از هر امتیاز خوشحالی نمی‌کنیم. تفکر بازیکنان ما تغییر کرده و این خیلی خوب است.

وی با تاکید بر اینکه همیشه می‌گفتم در لیگ جهانی چیزهای زیادی برای آموختن وجود دارد، خاطرنشان کرد: من حالا خوشحالم بازیکنان ما چیزهای زیادی را یاد گرفته‌اند.

ولاسکو در پایان افزود: بازیکنان ما هم خیلی حرفه‌ای بودند. آنها با اینکه خسته بودند گلایه و شکایتی نداشتند. این لیگ جهانی والیبال است و سفر بین کشورهای مختلف طبیعی است. آلمانی‌ها هم خسته بودند. خوشحالم  بازیکنان ایران شرایط بازی در لیگ حرفه‌ای را یاد گرفته‌اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر