کد خبر: 90027 A

تكواندو قهرمانی جهان- مكزیك؛

در سومین روز این مسابقات، بهنام اسبقی نماینده كشورمان به همراه 84 تكواندوكار در وزن چهارم و به عنوان شلوغ ترین وزن این دوره از مسابقات رقابت خواهد كرد.

بیست و یكمین دوره رقابتهای تكواندو قهرمانی جهان 2013 مكزیك،‌ با برگزاری رقابت‌های وزن چهارم امروز پیگیری می شود.

به گزارش ایلنا، بیست و یكمین دوره رقابت‌های تكواندو قهرمانی جهان 2013 مكزیك در بخش آقایان با حضور 529 ورزشکار،‌ از 24 تیر ماه به مدت 8 روز به میزبانی مكزیك و در شهر پائوبلا در حال برگزاری است.

در سومین روز این مسابقات، بهنام اسبقی نماینده كشورمان به همراه 84 تكواندوكار در وزن چهارم و به عنوان شلوغ ترین وزن این دوره از مسابقات رقابت خواهد كرد.

مراسم وزن كشی دیدارهای این وزن از ساعت 00:30 الی 02:00 بامداد امروز چهارشنبه بیست و ششم تیرماه (به وقت تهران) برگزار شد.

بنا بر قرعه كشی صورت گرفته، ‌بهنام اسبقی ملی پوش كشورمان در این وزن و در دور نخست با "استفان موندونگا" از گابن روبرو می شود و در صورت برتری باید با "آنگل مورا" سید 18 این مسابقات از کوبا پیکار کند.

برگزاری دیدارهای این وزن تا ساعت 6 بامداد فردا پنج شنبه 27 تیرماه (به وقت تهران) ادامه خواهد داشت.

گفتنی است: در نخستین روز این مسابقات،‌ هادی مستعان ملی پوش وزن دوم كشورمان در شرایطی توانست با كسب نشان نقره،‌ بر سکوی نایب قهرمانی جهان بایستد که تکواندو ایران بعد از رقابتهای جهانی 2005 مادرید که بهزاد خداداد صاحب نشان نقره شده بود، در 8 سال اخیر نتوانست نماینده خود در این وزن را روی یکی از سکوهای جهانی ببیند.

در رقابتهای این وزن تكواندوكار كره اول شد و نمایندگان مکزیک و برزیل مشترکاً بر سکوی سوم ایستادند.

 

تکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر