کد خبر: 91881 A

نائب قهرمانی جهان تقریبا قابل قبول بود؛

ما در لیگ تکواندو نفرات خوبی را در ترکیب تیم‌های باشگاهی داریم که می‌توانند به تیم ملی کمک کرده و در مسابقات بین‌المللی درخشش داشته باشند.

یک کارشناس ورزش تکواندو گفت: نتایج تیم ملی در بازی‌های قهرمانی جهانی قابل قبول بود.

به گزارش ایلنا، حسن آینه‌چی گفت: در رقابت‌های جهانی مکزیک مدال‌آوری کشورهایی نظیر گابن نشان داد کشورهای دیگر به سرعت در حال پیشرفت هستند و این زنگ خطری برای کشورهای صاحب سبک در تکواندو نظیر کره جنوبی و ایران است.

وی افزود: در این رقابت‌ها تیم ملی ایران دست به جوانگرایی زده بود که با توجه به این موضوع به نظر من نتایج کسب شده و دستیابی به مقام نائب قهرمانی تقریبا قابل قبول بود.

دبیر هیات تکواندوی خراسان رضوی با بیان اینکه جوانگرایی در تیم ملی باید حساب شده باشد، ادامه داد: اگرچه امسال جوان شدن ترکیب اعضای تیم ملی تا حدودی کسب مدال را مشکل کرده بود، ولی ملی‌پوشان ایران به خوبی از عهده کار برآمده و توانستند مقام نایب قهرمانی را کسب کنند.

وی اظهار داشت: ما در لیگ تکواندو نفرات خوبی را در ترکیب تیم‌های باشگاهی داریم که می‌توانند به تیم ملی کمک کرده و در مسابقات بین‌المللی درخشش داشته باشند.

آینه‌چی تصریح کرد: جوان کردن ترکیب تیم ملی به این نفرات اجازه داد قابلیت‌های خود را در مسابقات مهم و حساس به مسوولان تیم ملی نشان دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر