کد خبر: 93784 A

ووشو وورلد گیمز کلمبیا؛

محمدسیفی و قلی پور در بخش ساندا(مبارزه) صبح امروز با برتری مقابل حریفان خود به فینال بازیهای جهانی وورلد گیمز کلمبیا راه یافتند تا در آستانه کسب مدال طلا قرار بگیرند.

محسن محمدسیفی و حمیدرضا قلی پور 2 ملی پوش ووشوی کشورمان در بخش ساندا(مبارزه) صبح امروز (شنبه) با برتری مقابل حریفان خود به فینال بازیهای جهانی وورلد گیمز کلمبیا راه یافتند تا در آستانه کسب مدال طلا قرار بگیرند.

به گزارش ایلنا، در وزن 65- کیلوگرم محسن محمد سیفی طی 2 راند متوالی "ساواش بکار" نایب قهرمان جهان از ترکیه را مغلوب کرد و به فینال راه یافت که در دیدار نهایی و برای کسب مدال طلا فردا صبح به مصاف "پی یر موآ" نفر سوم جهان از فرانسه خواهد رفت.

در وزن 85- کیلوگرم حمیدرضا قلی‌پور هم در 2 راند پیاپی "دیمیترو باتوک" نایب قهرمان جهان از اوکراین را شکست داد و به فینال رسید که در مسابقه نهایی و برای رسیدن به مدال طلا فردا صبح با "ارسلان بکتمیروف" دارنده نشان نقره جهان از روسیه می رود.

همچنین شب گذشته فرشاد عربی در بخش تالو و در فرم "نن گون" در جایگاه نخست ایستاد و برای کسب مدال امشب باید در فرم نان چوان به اجرای فرم بپردازد که به مجموع این 2 فرم مدال تعلق می گیرد که شانس فرشاد عربی برای رسیدن به نشان طلا بسیار زیاد است.

دیگر شرکت کننده کشورمان جواد آقایی نفر سوم جهان و نایب قهرمان آسیا است که فردا در فینال وزن 75- کیلوگرم در یک مصاف سخت و نفس گیر به دیدار "لیو چیانگ" قهرمان جهان از چین خواهد رفت. در این وزن نماینده ماکائو قهرمان جهان و دارنده نشان طلای المپیک 2008 پکن به سر وزن نرسید تا یک شگفتی بزرگ رقم بخورد.

بدین ترتیب هر 4 شرکت کننده کشورمان در این رقابت‌ها شانس ایستادن بر روی سکوی نخست و رسیدن به مدال طلا را دارند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر