کد خبر: 94443 A

سیستم مبارزه کاراته متفاوت شده؛

سیستم مبارزه کاراته نسبت به گذشته متفاوت شده و با وجود بازیکنان خوب و پیشرفت این رشته امیدوارم کاراته هم روزی به بازی‌های المپیک راه پیدا کند.

پیشکسوت کاراته کشور گفت: کاراته ایران از پتانسیل بالایی برخوردار است و بدون اغراق هم ردیف قدرت‌های برتر جهان قرار دارد.

شاهرخ قبادیان(شادی) با بیان این مطلب اظهار داشت: سیستم مبارزه کاراته نسبت به گذشته متفاوت شده و با وجود بازیکنان خوب و پیشرفت این رشته امیدوارم کاراته هم روزی به بازی‌های المپیک راه پیدا کند.

وی افزود: زحمات زیادی از سوی فدراسیون برای کسب نتیجه در مسابقات پیش رو کشیده شده و قطعاً کاراته‌کاهای توانمند ایران نمایش خوبی در مسابقات قهرمانی آسیا و مسابقات جهانی خواهند داشت.

قبادیان که در سال 59 عضو تیم ملی کشورمان بوده، گفت: از وضعیت آمادگی و تمرینات ملی‌پوشان مطلع هستم اما در اولین فرصت و پیش از سفر به اندونزی و شرکت تیم ایران در بازی‌های کشورهای اسلامی در محل اردوی تیم ملی حاضر خواهم شد.

وی گفت: به دعوت علیرضا سمندر و محسن آشوری، رئیس و دبیر به فدراسیون آمدم و امیدوارم بتوانم کاراته را در راه پیشبرد اهدافش به سوی آینده ای درخشان کمک کنم.

قبادیان که نایب رئیس فدراسیون جهانی پیشکسوتان و نام آوران هنرهای رزمی است در این‌باره گفت: این فدراسیون در ایران به ثبت رسیده و با هدف کمک به پیشکسوتان رشته‌های رزمی و برگزاری مسابقات برای این رده سنی تاسیس شده و 59 کشور جهان در آن عضویت دارند در تلاش برای ثبت جهانی آن هستیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر