کد خبر: 949 A

حمید سجادی:

نفراتی که به نفع اسبقیان کنار کشیدند، به توانایی‌های وی ایمان داشتند. با این حال امیدوارم در انتخابات آینده عده بیشتری برای ریاست فدراسیون‌ها کاندیدا شوند.

ایلنا: معاون وزیر ورزش و جوانان در حاشیه برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون قایقرانی گفت: اگر مجامع بین‌المللی بخواهند بیش از اندازه سخت‌گیری کنند با مجامع بین‌المللی مکاتبه می‌کنیم و در مجموع مشکلی پیش نخواهد آمد.

به گزارش ایلنا، سیدحمید سجادی در ارتباط با تغییرات انجام شده در اساسنامه فدراسیون‌ها گفت: از زمان سعیدلو بررسی اصلاح اساسنامه فدراسیون‌ها آغاز شده و ارزیابی‌ها و تغییرات لازم در آن اعمال شده و براساس آن جلسات مختلفی را برگزار کردیم که بعد از تایید در وزارت ورزش برای تصویب و اجرا در سطح کلان به هیئت دولت فرستاده خواهد شد.

وی در پاسخ به سوالی که درخصوص شایعه تعلیق فدراسیون قایقرانی توسط کمیته بین المللی المپیک گفت: چنین مساله‌ای واقعیت ندارد و امروز هم تمام اعضای مجمع فدراسیون قایقرانی در انتخابات حضور داشتند و رای خود را دادند و از آنجا که بالا‌ترین تصمیمات هر فدراسیون را مجمع آن فدراسیون می‌گیرد بنابراین این حرف‌ها و گمانه‌زنی‌ها نمی‌تواند در راه پیشرفت ورزش ایران خللی ایجاد کند. با این وجود اگر بخواهند بیش از اندازه سخت‌گیری کنند با مجامع بین‌المللی مکاتبه می‌کنیم و در مجموع مشکلی پیش نخواهد آمد.

سجادی در مورد انتخابات فدراسیون قایقرانی تصریح کرد: سال‌های گذشته و درزمان ریاست دنیامالی به عنوان رییس فدراسیون قایقرانی اتفاق امروز تکرار شد که کاندید‌های آن دوران هم به نفع وی کناره‌گیری کردند، الان هم این اعتقاد را دارم، نفراتی که به نفع اسبقیان کنار کشیدند، به توانایی‌های وی ایمان داشتند. با این حال امیدوارم در انتخابات آینده عده بیشتری برای ریاست فدراسیون‌ها کاندیدا شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر