کد خبر: 98765 A

از بازی یعقوبی راضی هستم؛

کره‌ای‌ها در تکواندو طلا نداشتند و نمی‌خواستند از این رقابت‌ها بدون طلا برگردند اما در کل از بازی یعقوبی راضی هستم.

سرمربی تیم ملی تکواندوی پسران گفت: یعقوبی می‌توانست بازی با حریف کره‌ای را ببرد ولی چون ضربه حریف وی زودتر امتیازش ثبت شده بود برنده مسابقه فینال شد و اعتراض ما هم سودی نداشت چراکه هر وقت در بازی فینال یک‌طرفش کره‌ای‌ها باشند از این اتفاقات زیاد می‌افتد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا زوار پس ازشکست یعقوبی در فینال رقابت‌های نوجوانان آسیا در نانجینگ با بیان این مطلب ابراز داشت: یعقوبی در این مسابقات خیلی خوب حریفانش را برده بود و حتی می‌توانست حریف کره‌ای را در فینال شکست دهد وی خوب شروع کرد و در ادامه با کنترل مسابقه کار را به راند طلایی کشاند.

وی ادامه داد: در راند طلایی هم طبق قوانین هر تکواندوکاری که زودتر امتیازش ثبت شود برنده مسابقه خواهد بود و به رغم اینکه امتیاز نماینده ما بیشتر بود ولی همزمانی ضربات دو حریف باعث شد تا امتیاز حریف کره‌ای بر روی تابلو مسابقات ثبت و وی برنده مسابقه شود در حالی‌که حق نماینده ما برد بود و مدال طلا.

زاور در پایان متذکر شد: همین دو ماه پیش یعقوبی با 4 امتیاز اختلاف به این کره‌ای باخته بود ولی در این مبارزه مساوی کرد و می‌توانست برنده این مسابه شود ولی طبق قوانین اعتراض ما رای به جایی نمی‌آورد و کارت اعتراض من را سوزاندند به خصوص که کره‌ای‌ها تاکنون در تکواندو طلا نداشتند و نمی‌خواستند از این رقابت‌ها بدون طلا برگردند اما در کل از بازی یعقوبی راضی هستم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر