کد خبر: 98771 A

تیم‌ها خیلی قدرتمند بودند؛

واقعا سطح دومین دوره بازی‌های بی نظیر و از نظر رکورد و تیم‌های شرکت کننده و به خصوص میزبانی و نظمی که داشت، ستودنی بود.

دبیر فدارسیون دوومیدانی و سرپرست کاروان این رشته در بازی‌های آسیایی نوجوانان عملکرد تیم اعزامی را به این مسابقات عالی توصیف کرد.

به گزارش ایلنا، حسین رشیدیان در خصوص عملکرد دوومیدانی کاران نوجوان در رقابت‌های آسیایی اظهار داشت: واقعا دومین دوره بازی‌ها نسبت به اولین دوره آن بی‌نظیر بود و اصلا نمی‌توان مقایسه کرد. واقعا سطح دومین دوره بازی‌های بی نظیر و از نظر رکورد و تیم‌های شرکت کننده و به خصوص میزبانی و نظمی که داشت، ستودنی بود.

وی افزود: مطمئن هستم چین المپیک جوانان را در سال آینده قوی‌تر از این هم برگزار می‌کند. همه تیم‌ها سرمایه‌گذاری کردند و به سرعت نور در حال پیشرفت هستند. چین و شهر نانجینگ بسیج شده‌اند تا بهترین میزبانی را از تیم‌های شرکت کننده داشته باشند. حدود 15 هزار داوطلب آن طور که به من آمار داده‌اند در بخش‌های مختلف در تلاش هستند.

دبیر فدراسیون دوومیدانی تصریح کرد: رقابت‌های این دوره بسیار جدی بود و تیم‌ها خیلی قدرتمند بودند. خوشبختانه بچه‌های ما با وجود امکانات کم توانستند خیلی خوب ظاهر شوند.

رشیدیان گفت: 4 مدال کسب شده توسط ورزشکاران نوجوان دوومیدانی را به همه به خصوص جامعه ورزشی دوومیدانی تبریک می‌گویم. ما از عملکرد تیم و ورزشکاران اعزامی به بازی‌های آسیایی نوجوانان راضی هستیم چون عالی بودند. برای اینکه بتوانیم در دوره‌های بعدی حرفی برای گفتن داشته باشیم باید از همین امروز برنامه‌ریزی دقیق و منظم داشته باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر