کد خبر: 98783 A

والیبال قهرمانی جوانان جهان-آنکارا؛

بنا به صلاحدید کادر فنی جواد حسین‌آبادی به عنوان کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در این رقابت‌ها معرفی شد.

سعید جواهری کاپیتان تیم ملی والیبال جوانان به دلیل بیماری گوارشی نتوانست در مسابقات قهرمانی جهان حاضر شود و به تهران بازگشت.

به گزارش ایلنا، غلامرضا نوروزی پزشک تیم ملی والیبال جوانان کشورمان اظهارداشت: سعید جواهری مشکل شدید گوارشی پیدا کرده بود با توجه به سوابق قبلی که در تهران داشت، وی در آنکارا هم مورد معالجه قرار گرفت اما با توجه به نتیجه آزمایشات انجام شده تصمیم گرفته شد که وی برای ادامه درمانش به ایران بازگردد.

وی تصریح کرد: ابتدا تلاش کردیم بیماری این بازیکن را در آنکارا برطرف کنیم تا بتوانیم از حضورش در این بازیها استفاده کنیم، اما چون دوران بهبودش نیاز به زمان طولانی دارد و ما با کمبود وقت مواجه بودیم وی را برای پیگیری درمان به تهران منتقل کردیم.

امید هاشمی سرپرست تیم ملی والیبال جوانان کشورمان در ادامه افزود: طبق نظر آقای نوروزی پزشک تیم و با توجه به آنکه برای ما سلامت بازیکنان از هر امر دیگری اهمیت بیشتری دارد، قرار شد که برای جلوگیری از وخیم تر شدن وضعیت جواهری شرایط را برای انتقال وی به تهران فراهم کنیم.

وی تصریح کرد: ما زمان برای جایگزینی بازیکن دیگری از تهران به آنکارا نداشتیم، چون در جلسه پریمیری اینکواری باید مدارک و فرم سلامت بازیکنان را ارائه دهیم، به همین دلیل مجبور شدیم با 11 بازیکن در این مسابقات حاضر شویم.

بنا به صلاحدید کادر فنی جواد حسین‌آبادی به عنوان کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در این رقابت‌ها معرفی شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر