کد خبر: 98848 A

والیبال قهرمانی جوانان جهان-آنکارا؛

پیش از شروع بازی می دانستیم که یک دیدار حساس و سنگین مقابل نائب قهرمان دوره قبل در پیش داریم.

تیم ملی والیبال کشورمان توانست در دومین دیدار خود امروز مقابل تیم ملی آرژانتین با نتیجه 3 بر صفر پیروز شود.

به گزارش ایلنا، جواد حسین آبادی کاپیتان تیم ملی والیبال جوانان ایران اظهار داشت: پیش از شروع بازی می دانستیم که یک دیدار حساس و سنگین مقابل نائب قهرمان دوره قبل در پیش داریم.

وی افزود: برای حضوری موفق مقابل این تیم قدرتمند و مدعی برگزاری 2 جلسه آنالیز شب گذشته و صبح امروز از سوی کادر فنی تدارک دیده شد و به خوبی با تاکتیک های آنها و نقاط ضعف و قوتشان آشنا شدیم. تمامی بازیکنان تیم ایران در این دیدار عالی کار کردند، تا حدی که آرژانتینی ها از عنلکرد خوب ما شوکه شده بودند و به طور عملی نتوانستند مقابل حملات ما برنامه هایشان را اجرا کنند.

کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان در ادامه افزود: تیم ما دارای بهترین سرویس است طوری که ذهن دریافت کننده های حریف راحت نیست، اگر در ادامه مسابقات هم به این روند در زدن سرویس ادامه دهیم بر تعداد بردهایمان افزوده خواهد شد.

حسین آبادی یادآور شد: در ترکیب تیم آرژانتین 2 تا از بازیکنان پست های قدرتی و سرعتی آن تغییر کرده بودند. اما نباید منکر قدرت فیزیکی و هوش بالای آنها شد. ما با شروع خوب قدرت آنها را خاموش کردیم به گونه ای که نمی توانستند امتیاز برتر را بگیرند.

وی نقش تماشاگران ایرانی حاضر در سالن مسابقه را بسیار پررنگ ارزیابی کرد و گفت: حضور تعداد زیاد ایرانیان مقیم ترکیه در سالن مسابقه روحیه ملی پوشان را برای کسب امتیاز مضاعف کرد. ما از دیدن هموطنان خود در سالن مسابقه بسیار خوشحال شدیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر