کد خبر: 98878 A

بازی‌های آسیایی نوجوانان-نانجینگ؛

در مجموع اگر می‌خواهیم حرفی برای گفتن داشته باشیم باید کار کنیم. آسیا با سرعت بالا در حال پیشرفت است.

مربی تیم ملی دوومیدانی نوجوانان ایران گفت: واقعا بچه های ما با تلاش زیادی که داشتند فراتر از حد انتظار ظاهر شدند و 4 مدال گرفتند.

به گزارش ایلنا، کرمعلی ایرجی با اشاره به عملکرد دونده‌های ایران در بازی های آسیایی نوجوانان نانجینگ اظهار داشت: واقعا سطح مسابقات بسیار بالا بود و نسبت به دوره قبل اصلا قابل قیاس نیست. تقریبا همه رکوردها جا به جا شد و این قدر همه چیز منظم و روی برنامه پیش رفت که واقعا عالی بود.

وی افزود: نتایج روز پایانی دوومیدانی عالی بود. زرعکانی با رکورد یک متر و 96 سانت به مسابقات آمد ولی در مسابقه 2 متر و 3 سانت پرسید و با طلا 3 سانت فاصله داشت. اسدی و حتی طالب نسبی که در دوی 800 متر سوم و چهارم شدند با رکورد یک دقیقه و 95 ثانیه به این مسابقات آمدند ولی روز مسابقه یک دقیقه و 56 ثانیه ثبت کردند. شوریابی در 110 متر بامانع و 400 متر بامانع بهترین زمان را ثبت کرد.

عضو کمیته فنی جوانان و نوجوانان دوومیدانی تصریح کرد: واقعا بچه‌ها گل کاشتند. بقیه ورزشکاران ما همان رکوردهایی را ثبت کردند که انتظار داشتیم. در واقع این کسب مدال بچه‌ها بیش از حد انتظار ما بود. در مجموع اگر می‌خواهیم حرفی برای گفتن داشته باشیم باید کار کنیم. آسیا با سرعت بالا در حال پیشرفت است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر