کد خبر: 98912 A

با پایان مسابقات قهرمانی کشور در یزد؛

دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور تیراندازی با کمان در رده‌های جوانان و نوجوانان طی 2 روز در استان یزد برگزار شد و با معرفی نفرات اول تا سوم پایان یافت.

مسابقات جوانان و نوجوانان تیراندازی با کمان کشور با معرفی نفرات برتر به كار خود پایان داد.

به گزارش ایلنا، دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور تیراندازی با کمان در رده‌های جوانان و نوجوانان طی 2 روز در استان یزد برگزار شد و با معرفی نفرات اول تا سوم پایان یافت.

در این دوره از مسابقات 115 کماندار از استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، لرستان، مازندران، کرمان، فارس، تهران، کیش، چهارمحال و بختیاری، هرمزگان، همدان، گیلان، قزوین، اصفهان و یزد در 2 رشته ریکرو و کامپوند و در دو بخش دختران و پسران در ورزشگاه شهید نصیری شهر یزد به رقابت پرداختند.

در پایان در ریكرو آقایان رده سنی جوانان پوریا خلیل‌نژاد بر سكوی قهرمانی ایستاد و علی ولی‌زاده و دربانی دوم و سوم شدند. در رشته كامپوند این رده سنی هم محمد ایزدنژاد و امیرعلی رمضانی اول و دوم شدند.

در بخش ریكرو بانوان رده سنی جوانان دلیار فرهمند، سروین فرج‌زاده و زهرا نبی‌خانی به عناوین اول تا سوم دست پیدا كردند.

در رشته كامپوند بانوان رده سنی جوانان هم عطیه مهربانی، شمیم اسماعیلی و هانیه محمدشاهی بر سكوی‌های اول تا سوم ایستادند.

در بخش كامپوند بانوان رده سنی نوجوانان عالمه هاشم‌پور اول شد و منیره سادات حسینی‌نیا و شادی طاهازاده بر سكوی دوم و سوم ایستادند.

در بخش ریكرو بانوان رده سنی نوجوانان هم ملیكا عبدالكریمی، مژده ممبینی و مهسا سلمانی در جایگاه‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

عناوین اول تا سوم كامپوند آقایان در رده سنی نوجوانان هم به آیدین غفوری، هادی صدری و حمیدرضا ابراهیمی رسید.

صادق اشرفی، روزبه نظریان و آرش خلیل‌نژاد عناوین اول تا سوم ریكرو آقایان رده سنی نوجوانان را بدست آوردند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر