کد خبر: 99216 A

بازی تدارکاتی خارجی نداشته‌ایم؛

مسابقات تنیس روی میز نوجوانان آسیا از 8 شهریورماه در دوحه قطر برگزار خواهد شد

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز نوجوانان گفت: امیدواریم با بازی خوبی که از خود در بازی‌های آسیایی قطر به نمایش می‌گذاریم در بین 8 تیم برتر آسیا قرار گیریم.

به گزارش ایلنا، کاظم مستحقی‌راد اظهار داشت: در حال حاضر روزهای پایانی چهارمین اردوی تیم ملی تنیس روی میز نوجوانان را پشت سر می‌گذاریم و خوشبختانه بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارند.

وی افزود: متأسفانه ما تنها اردوی داخلی برگزار کردیم و از انجام بازی تدارکاتی با تیم‌های خارجی محروم بوده‌ایم ولی مطمئناً بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم مصمم هستند با وجود تمامی مشکلات، در این مسابقات نتیجه مطلوب کسب کنند.

مستحقی راد ادامه داد: تیم‌های آسیایی معمولاً جزو قدرت‌های برتر این رشته در دنیا هستند پس قطعاً کار سختی در مقابل آنها خواهیم داشت و باید برای هر بازی برنامه‌ای ویژه داشته باشیم.

سرمربی تنیس روی میز نوجوانان درخصوص حضور مهشید اشتری نوجوان خراسانی در مسابقات آسیایی به عنوان تنها نماینده دختر ایران گفت: وی شرایط خوبی دارد و تمرینات سخت و فشرده‌ای را پشت سر گذاشته که امیدوارم با کسب نتیجه خوب در این بازی‌ها پاسخ تمام زحمت‌هایش را دریافت کند.

وی در پایان گفت: با توجه به تیم‌های قدرتمندی که در این مسابقات حضور دارند به نظر من حضور در بین 8 تیم برتر آسیا می‌تواند نتیجه خوبی برای ما باشد.

گفتنی است، مسابقات تنیس روی میز نوجوانان آسیا از 8 شهریورماه در دوحه قطر برگزار خواهد شد و ترکیب تیم ملی ایران را متین حیدری، محمد بشیری و محمدرضا حنطه در بخش پسران و مهشید اشتری در بخش دختران تشکیل می‌دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر