کد خبر: 99386 A

جودوی قهرمانی جهان-برزیل؛

طبق برنامه اعلام شده قرعه‌کشی این دوره از مسابقات ساعت 14 امروز به وقت محلی، 21:30 به وقت تهران در هتل سوفیتل برگزار خواهد شد

اعضای تیم ملی جودو کشورمان که جمعه شب تهران را به مقصد دبی ترک کرده بود ساعت 15 روز شنبه وارد ریودوژانیرو شد.

به گزارش ایلنا، الیاس علی‌اکبری، سعید ملایی، سعید مرادی، امیرقاسمی‌نژاد و جواد محجوب با هدایت مسعود حاجی آخوندزاده و سرپرستی آرش میر اسماعیلی روز جمعه ساعت 45:10 تهران را به مقصد دبی ترک کرد و پس از چند ساعت اقامت در فرودگاه دبی، راهی ریودوژانیرو شد و ساعت 15 روز شنبه به وقت محلی وارد این شهر شد ودر هتل اوتون اسکان یافت.

طبق برنامه کادر فنی قرار است اولین تمرین تیم ملی صبح یکشنبه (عصر امروز به وقت تهران) در سالن تمرین مسابقات انجام شود.

محمد علی رستگار رئیس فدراسیون جودو کشورمان که در برزیل به سر می‌برد شنبه صبح با حضور در محل کمیته برگزاری مسابقات نسبت به ثبت نام اعضای تیم ملی برای حضور در این مسابقات را انجام داد.

روز شنبه همچنین اولین گروه از کشورهایی که وارد "ریو" شده‌اند اولین تمرین خود را برگزار کردند. چین، روسیه، رومانی، آمریکا، آذربایجان، مالزی، کوبا و آلمان کشورهایی بودند که روز گذشته تمرینات خود را انجام دادند.

بلیط فروشی این دوره از مسابقات از یک ماه قبل به صورت آنلاین آغاز شده و مقداری از بلیط ها نیر برای فروش روزانه اختصاص یافته است. کمترین قیمت بلیط برای تماشای این مسابقات در هر دو نوبت صبح و عصر 120 دلار می‌باشد.

طبق برنامه اعلام شده قرعه‌کشی این دوره از مسابقات ساعت 14 امروز به وقت محلی، 12:30 به وقت تهران در هتل سوفیتل برگزار خواهد شد

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر