کد خبر: 99609 A

جشنواره دانش‌آموزان مقطع ابتدایی؛

اولین جشنواره فرهنگی- ورزشی دانش آموزان دوره ابتدایی در رشته‌های ژیمناستیك، شنا، طناب‌زنی، تنیس روی میز و دوومیدانی در اردوگاه باغرود شهرستان نیشابور در دو بخش پسران و دختران برگزار خواهد شد.

از سامانه پذیرش و وب سایت اولین جشنواره فرهنگی ورزشی دانش آموزان مقطع ابتدایی در نیشابور رونمایی شد.

به گزارش ایلنا، با حركت جدید معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان خراسان رضوی برای اولین بار از طریق وب سایت nsf.razaviedu.ir پذیرش تیم ها و صدور كارت شركت در مسابقات انجام گرفت. در همین راستا نیز امروز از بخش خبری این سایت نیز رونمایی شده و با شروع رقابتهای پسران و برگزاری مراسم افتتاحیه در سالن توانیر نیشابور این بخش نیز رسما افتتاح شد.

پیام سرپرست وزارت آموزش و پرورش

پس از انتصاب علی اصغر فانی به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش پیام وی به اولین جشنواره فرهنگی- ورزشی دانش‌آموزان اعلام شد.

در پیام دكتر فانی آمده است: فرزندان عزیزم؛ مربیان محترم، داوران و همراهان ارجمند، به اولین جشنواره فرهنگی- ورزشی دانش آموزان ابتدایی خوش آمدید. این جشنواره در حالی برگزار می شود كه ما شاهد تحولات شگرفی در ابعاد فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و ورزشی مملكت اسلامی‌مان هستیم. این تحولات بخش وسیعی از زندگی ما را به گونه ای تشكیل داده است كه شما دانش آموزان و هیات های ورزشی را در ترسیم آینده ای درخشان، روشن، امیدوار و سربلند، سهیم می داند. همه مسوولان به ویژه مسوولان معاونت تربیت بدنی و سلامت تلاش دارند فضاهای متعددی را برای تحرك آفرینی، نشاط و شادمانی شما دانش آموزان عزیز فراهم كنند تا از این طریق علاوه بر تنظیم اوقات فراغت، به توانمندی جسمانی و سلامتی روانی دست یابید و حیاتی سرشار از سرزندگی، پویایی و اعتماد را تجربه كنید. ورزش و فعالیت‌های ورزشی به ویژه در قالب جشنواره‌ها این ظرفیت را برای شما دانش‌آموزان كشور ایجاد می‌كند تا آنها جلوه‌های زیبایی از دوستی و رقابت‌هایی از جنس رفاقت را با آینده‌ای سرشار از صفا و صمیمت برای ساختن كشوری آزاد و آباد به محك آزمایش بگذارید و خود را با پیام‌های بزرگان دین همراه كنید. در هر حال این تجربه های گرانمایه تقدیم شما و شور و نشاط زندگی بر شما مبارك باد. امیدوارم با ایجاد این فرصت ها برای شما دانش آموزان، بتوانیم در جلب رضایت مقام عظمای ولایت نیز گام های موثری برداریم. در پایان، از همه مسوولان و افرادی كه به هر نحو در برگزاری این جشنواره بزرگ ورزشی نقشی ایفا نموده اند تشكر و قدردانی می‌نمایم و عزت و سربلندی آنها را از درگاه ایزدی خواستارم.

اولین جشنواره فرهنگی- ورزشی دانش آموزان دوره ابتدایی در رشته‌های ژیمناستیك، شنا، طناب‌زنی، تنیس روی میز و دوومیدانی در اردوگاه باغرود شهرستان نیشابور در دو بخش پسران و دختران برگزار خواهد شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر