کد خبر: 99617 A

پورعروجی خبر داد:

مسابقات والیبال جام ریاست جمهوری قزاقستان از امروز دوشنبه با حضور 8 تیم در 2 گروه آغاز می‌شود.

سرپرست تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان گفت: سفر به قزاقستان و شرکت در مسابقات جام ریاست جمهوری این کشور در راستای آماده سازی تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران است.

به گزارش ایلنا، علی پور عروجی افزود: تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران نخستین دوره مسابقات قهرمانی جهان برزیل را در پیش رو دارد و برنامه های آماده سازی این تیم برا ی حضور شایسته در این مسابقات از هفتم خردادماه سال‌جاری آغاز شده است.

وی با بیان اینکه تمرینات تیم ملی زیر 23 سال ایران به صورت مستقل انجام می‌شود، گفت: در مسیر آماده‌سازی این تیم چند دیدار تدارکاتی داخلی داشتیم و خوشبختانه فدراسیون والیبال ایران کمک کرد که تیم ملی والیبال زیر 23 سال در تورنمنت جام ریاست جمهوری قزاقستان، برای تکمیل برنامه های آماده سازی خود شرکت کند.

سرپرست تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان به حضور تیم زیر 23 سال روسیه در این رقابت‌ها اشاره کرد و گفت: والیبال روسیه که قهرمانی نوجوانان جهان، لیگ جهانی و المپیک را در پرونده کاری خود دارد، از این رقابت‌ها برای آماده سازی تیم زیر 23 سال خود استفاده کرده که موضوع بیانگر تصمیم درست فدراسیون والیبال ایران برای اعزام تیم ایران به این رقابت‌ها است.

وی تاکید کرد: امیدوارم تیم ایران با استفاده از تجربه حضور در این رقابت‌ها، در مسابقات جهانی برزیل حضور شایسته داشته باشد.

مسابقات والیبال جام ریاست جمهوری قزاقستان از امروز دوشنبه با حضور 8 تیم در 2 گروه آغاز می‌شود.

تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان به هدایت پیمان اکبری در این رقابت‌ها شرکت کرده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر