کد خبر: 9967 A

تورنمنت بین‌المللی جوجیتسو آلمان؛

تیم ملی کشورمان در جریان رقابت‌های بین المللی آلمان توانست با کسب دو مدال طلا و یک مدال نقره از بخش حرفه ای (پرفشنال)به کار خود پایان دهد.

تیم ملی کشورمان در جریان رقابت‌های بین المللی آلمان توانست با کسب دو مدال طلا و یک مدال نقره از بخش حرفه ای (پرفشنال)به کار خود پایان دهد.

به گزارش ایلنا، این دوره از رقابت‌ها که در شهر هانا امروز نیز در بخش آماتور ادامه دارد با شرکت بیست تیم از کشورهای مطرح جهان در حال پیگیری است کشورهای آلمان،فرانسه،بلژیک،اکراین ‌،هلند،تونس، اسلوانی،اسلواکی،مجارستان... از جمله کشور های حاضر در این رویداد مهم هستند این رقابتها به دلیل کسب سهمیه اسپرت اکورد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.محسن حمیدی نماینده کشورمان توانست با کسب امتیاز مناسب جواز حضور در اسپرت اکورد را کسب کند.

در روز نخست رقابتها تمامی اعضای تیم ایران در بخش پرفشنال شرکت کردند.

مجتبی اکبری نماینده وزن 94+ کشورمان توانست با بازی نخست مقابل حریفی از کشور آلمان که درسال گذشته عنوان سوم جهان رادراختیارگرفته بود با اقتدارپیروزشدبه مصاف حریف اسلوانی رفت وبا قرعه شانس به یک استراحت برخوردکردودربازی فینال برحریف کشورمیزبان فائق آمدتاگردن آویز طلای وزنش را ازاین رقابتها به نام خودثبت کند.

محسن حمیدی دیگرملی پوش وزن94- کشورمان پس از4 بازی نفس گیردرفینال مسابقات توانست حریف فرانسویش را مغلوب سازدتادومین مدال طلای رقابت هابه نام اوثبت شود.

دربازی دیگرمهدی هادی ها دروزن 56-کیلو پس ازیک قرعه استراحت و پیروزی برابرحریفی از اتریش با کارسخت مبارزه با دوحریف از کشور میزبان مواجه شدکه البته باغیرت وتعصب توانست اولین ژرمن رامغلوب سازد ودرفینال به حریف دیگرمیزبان بازی را واگذار کرد.

ودربازیهای فشرده دیگر که بقیه ملی پوشان داشتند،ایمان حاجی هاشمی پس از شش بازی نفس گیر که دوباخت وچهار پیروزی در کارنامه او ثبت شد نفر پنجم این پیکارها شدو محسن غفارپس ازهفت بازی پنجم شد،مسعود جلیل وند پس از چهار بازی با باخت مقابل حریف به مقام پنجمی بسنده کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر