کد خبر: 9977 A

قاسم شعبانپور:

روز جمعه 21مهرماه میزبان صنعت مس کرمان در سالن هندبال سربداران سبزوار هستیم و خوشبختانه برای این بازی بازیکن مصدوم و محروم نداریم.

سرمربی تیم هندبال ثامن الحجج(ع)سبزوار گفت: با توجه به این که چند بازیکن جدید به تیم جذب شده اند هنوز به هماهنگی کامل نرسیده ایم.

به گزارش ایلنا، قاسم شعبانپور در مورد بازی روز گذشته تیمش در مقابل شهرداری تبریز که با نتیجه 33بر 29 به سود تیم سبزواری به پایان رسید، اظهار داشت: به دلیل ناهماهنگی تاکتیکی بعضی بازیکنان در نیمه اول ضربات نهایی آنها به درون دروازه حریف نرفت، بازیکنان کناری هم آنچنان که باید فعال نبودند و بازی بیشتر در وسط زمین انجام می‌شد اما در نیمه دوم، بازی را باز کرده و به آن سرعت دادیم و توانستیم 2 امتیاز اولین بازی لیگ برتر را در سال جاری بدست آوریم.

وی افزود: نسبت به سال قبل 3بازیکن جدید به ترکیب تیم اضافه شده و با توجه به اینکه فرصت کافی برای انجام بازی تدارکاتی نداشتیم بازیکنان هنوز به هماهنگی کامل نرسیده‌اند.

شعبانپور درباره شهرداری تبریز نیز گفت: این تیم اولین سال حضور خود در لیگ برتر را تجربه می‌کند و از دو بازیکن خوب گرجستانی بهره می‌برد و در این بازی هم با سیستم دفاعی 3-2-1 به خوبی بازی کردند.

وی با اشاره به حضور 4000 نفر تماشاچی در این بازی بیان کرد: طبق برمامه‌ریزی‌های انجام شده قرار بود این بازی از شبکه 3 پخش مستقیم شود که به دلیل عدم هماهنگی فدراسیون حتی پخش از شبکه خراسان رضوی را هم از دست دادیم.

سرمربی تیم هندبال ثامن‌الحجج(ع)سبزوار در مورد بازی بعدی تیمش در هفته دوم لیگ برتر اظهارکرد: روز جمعه 21مهرماه میزبان صنعت مس کرمان در سالن هندبال سربداران سبزوار هستیم و خوشبختانه برای این بازی بازیکن مصدوم و محروم نداریم.

گفتنی است، تیم ثامن الحجج(ع)سبزوار با 2 امتیاز و تفاضل گل 4، پس از تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و ثامن الحجج(ع)مشهد 2 امتیازی در جایگاه سوم جدول رده‌بندی قرار دارد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر