کد خبر: 16129 A

هفته نهم لالیگا؛

تیم فوتبال بارسلونا نهمین هفته لالیگا را با پیروزی 5 بر صفر مقابل رایووایکانو پشت سر گذاشت و به صدرنشینی خود استحکام بخشید.

تیم فوتبال بارسلونا نهمین هفته لالیگا را با پیروزی 5 بر صفر مقابل رایووایکانو پشت سر گذاشت و به صدرنشینی خود استحکام بخشید.

به گزارش ایلنا، بارسلونا شنبه شب به پنجمین پیروزی در پنجمین دیدار خارج از خانه خود رسید و مردان تیتو ویلانووا این بار رایو وایکانو را در مادرید بردند تا در صدر جدول بمانند.

لیونل مسی در این دیدار سیصدمین گل خود برای باشگاه و کشورش را زد. چابی هم پنجاهمین گل خود در لالیگا را به ثمررساند.

رایو بازی را خوب آغاز کرد اما بارسا با وجود آغاز نه‌چندان درخشانش در دقیقه 20 در اولین حمله جدی به گل رسید. سسک فابرگاس که فرار داوید ویا را از سمت چپ دیده بود توپ را با پاسی دقیق به او سپرد و او هم با خونسردی گل‌زنی کرد.

سپس رایو با نمایش پرانرژی‌اش نگذاشت بارسا به تیکی‌تاکای همیشگی‌اش برسد و حتی چند باری هم روی دروازه کاتالان‌ها خطرساز شد. با این حال بارسا در دقیقه 48 به گل دوم رسید. پدرو توپ را به لیونل مسی سپرد و او هم از داخل محوطه جریمه دروازه روبن را گشود.

رایو تلاش کرد گل بزند اما در دقیقه 79 سرنوشت بازی مشخص شد. یوردی آلبا از سمت چپ گریتخت و پاس او را چابی با دقت به گل سوم تبدیل کرد. تنها یک دقیقه بعد بود که فابرگاس سانتر پدرو را با بغل پا گل کرد و در نهایت مسی در دقیقه 89 پس از جا گذاشتن روبن گل پنجم را هم زد.

*نتایج سایر بازی‌ها به شرح زیر است:

اسپانیول صفر - مالاگا صفر

سلتاویگو یک - دپورتیوولاکرونیا یک

گل‌ها: ماریو برمجو 8 برای سلتا و خوان دومینگوئز 29 برای لاکرونیا

اخراج: کابرال 51 از سلتاویگو

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر