کد خبر: 22922 A

لالیگا-هفته سیزدهم؛

در آخرین دیدار این هفته نیز امشب از ساعت 23:30 سلتاویگو در خانه میزبان ساراگوسا خواهد بود.

رقابت‌های هفته سیزدهم لالیگا با برتری پرگل بارسا و اتلتیکو مادرید و شکست سنگین والنسیا دنبال شد.

 به گزارش ایلنا، تیم فوتبال بارسلونا با پیروزی بر لوانته فاصله امتیازی خود را با رئال مادرید به عدد 11 رساند. لوانته که امید داشت در این بازی بتواند نتیجه خوبی بگیرد و به رده‌های بالاتر برسد، در 16دقیقه 4گل دریافت کرد تا رویای کسب امتیاز را از دست بدهد.

بارسا در دقیقه 47 گل اول را زد. اینیستا با پاسی فوق‌العاده دفاع لوانته را از جریان بازی حذف کرد و لیونل مسی توپ را وارد دروازه مونوا کرد. 4 دقیقه بعد بود که اینیستا به کنار خط عرضی رفت و توپ را برای مسی فرستاد تا او گل دوم را بزند. در دقیقه 57 نوبت به گلزنی خود اینیستا رسید. او با شوتی سنگین از گوشه محوطه جریمه که به زیر تیر هم برخورد کرد گل سوم را زد.

گل چهارم را هم فابرگاس در دقیقه 63 زد. پاس عالی اینیستا این بار به فابرگاس رسید و او هم مونوا را جا گذاشت و گلزنی کرد. لوانته در دقیقه 87 می توانست گلی بزند. داور با سخت گیری برخورد توپ با دست پویول را پنالتی اعلام کرد اما والدس پنالتی باکرو را دفع کرد و ضربه ریباند را هم گرفت تا دروازه‌اش را بسته نگاه دارد.

در جدول رده بندی لالیگا تا هفته سیزدهم بارسا با 37 امتیاز در صدر قرار گرفته و اتلتیکومادرید با 34 امتیاز در مکان دوم جای دارد. رئال مادرید با 26 امتیاز سوم است و مالاگا نیز با 22 امتیاز جایگاه چهارم را به خود اختصاص داده است.

در آخرین دیدار این هفته نیز امشب از ساعت 23:30 سلتاویگو در خانه میزبان ساراگوسا خواهد بود.

نتایج کامل دیدارهای این هفته لالیگا به این شرح است:

هفته 13 لالیگا

شنبه 04 آذر

اوساسونا صفر - رئال سوسیداد صفر

مایوركا صفر - رایو والكانو 2

گرانادا صفر - وایادولید یک

والنسیا صفر - مالاگا صفر

یکشنبه 05 آذر

رئال مادرید صفر- بتیس یک

ختافه2- اسپانیول صفر

لاكرونیا یک- بیلبائو  یک

سویا صفر -  آتلتیكومادرید 4

بارسلونا4- لوانته صفر

دوشنبه 06 آذر

سلتاویگو - ساراگوسا،  ساعت 23:30

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر