کد خبر: 29960 A

کریس رونالدو:

مقابل یونایتد گل بزنم، شادی نمی‌کنم/خانواده مهمترین رکن زندگی است/در بچگی روزهای سختی را پشت سر گذاشتم.

ستاره پرتغالی رئال مادرید گفت: همیشه من همه مسائل را جدی می‌گیرم و این شاید برای من کمی تخریبی باشد چون مردم فکر می‌کنند خودخواه یا بداخلاق هستم.

به گزارش ایلنا، کریستیانو رونالدو ازاینکه چنین چهره ای از او ترسیم می شود ابراز حسرت کرد و یادآوری کرد که کسانی که او را واقعا می‌شناسند، نظر کاملا متفاوتی دارند و آنها با واقعیت شخصیتی او آشنایی بیشتری دارند:« فکر نمی کنم که بتوانیم در مورد افراد با توجه به آنچه از آنها می‌بینیم و یا می‌شنویم قضاوت کنیم. باید زمانی که با فردی حرف می‌زنیم و یا با او به گفت‌وگو می‌پردازیم، در مورد شخصیتش قضاوت کنیم ولی این هم طبیعی است. این قانون زندگی است.

وی ادامه داد: وقتی کسی را نمی‌شناسیم، دوست داریم از او انتقاد کنیم. این کاری است که با شخصیت من انجام می‌دهند و خود من هم شاید گاهی وقت‌ها به صورت کاملا ناعادلانه چنین کاری را انجام دهم.

رونالدو درباره سبک موسیقی و غذای مورد علاقه اش نیز گفت: ترجیح می‌دهم از سبک موسیقی مورد علاقه ام نگویم و در مورد غذاها هم غذاهای محلی پرتغالی را ترجیح می‌دهم.

وی با مرور زندگی سختی که در دوران کودکی اش داشت، افزود: من در بچگی روزهای سختی را پشت سر گذاشتم. هر آنچه امروز دارم را مدیون موقعیتم در دنیای فوتبال هستم. به همین خاطر باید 100درصد خود را وقت کاری که انجام می دهم کنم و در غیر این صورت، نمی توانم عملکرد خوبی داشته باشم. من دوست دارم همه من را یک بازیکن بزرگ و حرفه ای بدانند، حالا چه بهترین بازیکن دنیا باشم و چه نه.

رونالدو در ادامه تاکید کرد: در اینجا مهم است که در کنار خانواده ات باشی و زمانی را با دوستانت سپری کنی و کمی فوتبال را کنار بگذاری. زندگی کنی و احساس کنی خوشبختی. من شنا کردن را دوست دارم تا بدنم را آماده نگهدارم. باید خوب غذا بخورم و تمام آنچه به نظرم برای یک فرد حرفه ای مهم و خوب است را انجام می دهم.

وی از پسرش به عنوان مهمترین فرد در زندگی اش نام برد و اعلام کرد که دوست دارد خانواده اش را گسترش دهد: بدون شک من بر این باور هستم که پدر شدن می‌تواند همه را تغییر دهد. این حس برای من غرور آفرین است. اینکه می دانم یک جوان هستم و یک پسر دارم که طبق اصول خودم رشد می‌کند و شبیه من خواهد شد. این حس زیبایی است و دوست دارم یک بچه دیگر داشته باشم چون خانواده مهمترین رکن زندگی است.

این ستاره پرتغالی در پاسخ به این سوال که در 50 سالگی خودش را چطور تصور می کند، گفت: امیدوارم که به کمال در زندگی‌ام رسیده باشم؛ در کنار یک خانواده خوب با یک یا دو بچه دیگر سعی می‌کنم تا خوشبخت باشم. قطعا شرایطم بهتر از الان خواهد بود.حالا خواهیم دید. تنها زمان می‌تواند این را به ما نشان دهد.

رونالدو همچنین با ابراز خوشحالی از دیدار رئال مادرید با منچستریونایتد در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا افزود: اگر مقابل یونایتد گل بزنم، شادی نخواهم کرد.

رونالدو که گفته بارها تاکید کرده دلش برای دوران حضورش در انگلیس تنگ شده، متذکر شد: همچنان با فرگوسن صحبت می‌کنم. دلم برای او و منچستریونایتد تنگ شده است. من در آنجا روزهای خوبی داشتم، چه خودم و چه خانواده ام.

وی در پایان خاطرنشان کرد: 6 سال فوق‌العاده را در این تیم سپری کردم و هنوز رابطه خوبی با هم تیمی‌های سابقم دارم. به لطف منچستریونایتد، الان هم از حضور در رئال لذت می‌برم. بدون یونایتد نمی‌توانستم به رونالدوی کنونی تبدیل شوم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر